'Arap Yaşar' doğum gününde hayatını kaybetti

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin en eski spor kulüplerinden Barbaros Sefaspor'un Onursal Başkanı, ilçede 'Arap Yaşar' lakabıyla tanınan Yaşar Duman, ailesiyle birlikte 83. Doğum gününü kutladığı gün hayatını kaybetti

10 Mart 2018, Cumartesi 22:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ayvalık'ta sevecenliği ve güler yüzlü kişiliğiyle 7'den 70'e herkesin çok sevdiği 2 yetişkin çocuk sahibi Yaşar Duman'ın ani beyin kanaması sonrasında hayatını kaybetmesi ilçeyi yasa boğdu.

Ayvalık'ın en eski spor kulübü Barbaros Sefa Spor'da uzun yıllar 'Didi Yaşar' lakabıyla futbol oynayan ve jübile yaptıktan sonra da kulüpte uzun yıllar yöneticilik yapan Yaşar Duman'ın cenazesinde gözyaşları su gibi aktı.

Fanatik Beşiktaşlı olan Duman'ın cenazesinde tabutunun üzerine, aynı zaman Onursal Başkanı olduğu Barbaros Sefa Spor Kulübü'nün de renkleri olan siyah-beyaz bayrak ve formalar örtüldü.

Yüzlerce kişinin katıldığı Duman'ın cenazesinde tabutu; cenaze aracı yerine, emekli olduğu Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü'ne bağlı 29. Şube’ye ait bir kamyonetle Ayvalık Kabristanı'na götürüldü.

Gözyaşları içerisinde toprağa verilen Yaşar Duman'ın cenazesinde; Barbaros Sefa Spor'un yönetici ve sporcularının yanı sıra ilçenin tanınmış iş adamları, siyasetçileri ve birçok sivil toplum kuruluşunun yöneticileri de hazır bulundu.  

83. yaş gününü kutlayan Yaşar Duman bu fotoğrafın çekilmesinden 10 dakika sonra hayatını kaybetti.

83. yaş gününü kutlayan Yaşar Duman bu fotoğrafın çekilmesinden 10 dakika sonra hayatını kaybetti.

Cenazede Yaşar Duman'ı kızı Fatmagül Değer ile cenazeye yurt dışından gelip katılan oğlu Sait Duman'ın derin üzüntüsü ise yürekleri dağladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Babası ile eşinin ilişkisinden şüphelendi! Annesi ile korkunç cinayet planını yaptı