Aras Bulut İynemli Çukur'a veda mı edecek?

Show TV’de ekrana gelen Çukur'da büyük finale doğru şoke edici gelişmeler ardı ardına yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde Yamaç, ailenin kadınlarının rehin alındığını düşünerek kendini feda etti ve Amca'ya teslim oldu. Amca'nın ortağı Şahram ise Yamaç'ı öldürmek için elleri bağlı bir şekilde havuza attı. Yamaç Koçovalı'nın ölüp ölmeyeceği haftaya yayınlanacak final bölümünde ortaya çıkacak.

01 Haziran 2021, Salı 13:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'da dün akşam Koçovalılar ile Şahram arasında sert bir savaş yaşandı. 

Şahram'ın güvenli evlerine saldırdığını gören Yamaç, ailenin kadınlarının Amca tarafından rehin alındığını düşünerek kendini feda etti. 

Tek başına Çukur'a giden Yamaç, Cumali Amca'ya teslim oldu. Şahram ise ele geçirdiği Yamaç'ı bir havuza elleri bağlı şekilde atarak ölüme terk etti.

Havuzda boğulan Yamaç'ın aklına ise aynı şekilde öldürülen eşi Sena geldi. Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç karakterinin ölüp ölmediği ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Finalde yaşanan bir diğer çarpıcı gelişme de Ayşe'nin, Amca'yı kendi elleriyle boğarak kızının intikamını alması oldu. 

Tüm bu yaşananların ardından neler olacağı büyük bir merakla bekleniyor.

ŞAHRAM, KOÇOVALI KADINLARINA SALDIRDI

Koçovalıların kaldığı güvenli evin yerini tespit eden Şahram, adamlarına saldırı emrini verdi ve Şahram'ın adamları, Koçovalı kadınlarının bulunduğu eve saldırı düzenledi. 

Mücadele eden kadınlar, Şahram'ın adamlarından güçlükle kurtularak güvenli evden çıkmayı başardılar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlker Ayrık'a tatil yok