Aras Bulut İynemli, Üç Kuruş'ta oynayacak mı?

Üç Kuruş dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yer alacak dizinin kısa süre içinde başlaması bekleniyor. Ancak diziyle ilgili merak edilen birçok konu henüz yanıtını bulmadı. İçerde ve Çukur dizisi ile aynı kategoride olması beklenen Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Dizinin ilk gündeme geldiği sıralarda Üç Kuruş’ta üç erkek oyuncunun başrolde yer alacağı konuşulmuştu. İlk iki başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç olurken, üçüncü başrolün kim olacağı konusunda ise hiçbir bilgi bulunmuyor. Çukur’un başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’nin Üç Kuruş’ta oynayacağı da sıklıkla dile getirilmişti. Başarılı oyuncunun yeni sezonda hiçbir dizi projesinde adının geçmemesi ve Üç Kuruş’ta üçüncü başrolün kim olduğunun bilinmemesi “Aras Bulut İynemli Üç Kuruş’ta oynayacak mı?” sorusunu akıllara getiriyor.

14 Ekim 2021, Perşembe 14:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisi için geri sayım devam ediyor. Daha başlamadan adından çok söz ettiren dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlanırken, oyuncu kadrosu da belli oldu. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Ercan Kesal, Nesrin Cavadzade gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide birçok genç oyuncu daha kamera karşısına geçecek. Ancak, Aras Bulut İynemli hakkındaki merak hala devam ediyor….

ARAS BULUT İYNEMLİ ÜÇ KURUŞ’YA OYNACACAK MI?

Show TV ekranlarında 131 bölüm ve 4 sezon boyunca milyonları televizyon ekranlarına kilitleyen Çukur, dönemin en çok izlenen dizileri arasına girmişti.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Aras Bulut İynemli, Çukur dizisindeki Yamaç Koçovalı karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Muhteşem bir final ile ekranlara veda eden Çukur dizisinin hemen ardından Üç Kuruş dizisi konuşulmaya başlandı.

Dizinin İçerde ve Çukur il aynı kategoride yer alacağı haberi televizyon izleyicilerini heyecanlandırmıştı. Diğer yandan Üç Kuruş’un üç erkek başrol oyuncusu olacağı da ilk gelen haberler arasında yer aldı.

İlerleyen zamanlarda pek çok başarılı oyuncu ile yapılan görüşmelerin ardından Uraz Kaygılar oğlu ve Ekin Koç’un dizinin başrolünde yer alacağı kesinleşti. Ancak üçüncü başrolün kim olacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Çukur’un finalinin ardından Aras Bulut İynemli’nin hangi dizide yer alacağı ise başka bir merak konusu oldu. Ancak sezonun başlamasına rağmen, başarılı oyuncu hiçbir dizinin oyuncu kadrosunda yer almaması Aras Bulut İynemli Üç Kuruş’ta oynayacak mı sorularının sık sık sorulmasına neden oluyor. 

Üç Kuruş’un fragmanının yayınlanmasının ardından pek çok izleyici sosyal medyada pek çok yorum yaparak Aras Bulut İynemli beklentisinin devam ettiğini dile getirdi. 

Diğer yandan başarılı oyuncu iddialara göre, Cumhuriyet'in 100. yılında yayınlanması planlanan Mustafa Kemal Atatürk projesinde Atatürk'ü, canlandıracak.

Aras Bulut İynem’linin Üç Kuruş’ta oynatıp oynamayacağı, üçüncü başrolün kim olacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor. Bu konu ancak, dizinin başlamasından sonra açıklığa kavuşacak gibi görünüyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER EDHO yeni sezon bu akşam başlıyor mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 200. bölüm fragmanı yayınlandı mı?