Araziye gömülen köpek cesedi Avcılar'ı karıştırdı

Yaşananlardan tedirgin olan mahalle sakinleri kimliği belirsiz kişilerin araziye bebek cesedi gömdüğünü düşündü

19 Nisan 2017, Çarşamba 15:41
A A
Araziye gömülen köpek cesedi Avcılar'ı karıştırdı
İstanbul Avcılar'da gece yarısı boş bir araziye bebek cesedi gömüldüğü ihbarı polis ekiplerini harekete geçirdi. İhbarda belirtilen noktada kazı yapan ekipler bebek cesediyle değil köpek cesediyle karşılaştı.
 

BEBEK YERİNE KÖPEK CESEDİ ÇIKTI


Avcılar Emniyet Müdürlüğü, Avcılar Firuzköy Mahallesi Pehlivan Caddesi üzerinde bulunan boş bir araziye dün gece saatlerinde iki kadın ve bir erkek  tarafından bebek cesedi gömüldüğü ihbarı aldı. İhbar üzerine hareket geçen polis ekipleri olay yerine emniyet şeridi çekerek inceleme başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları devam ederken belediyeden de kazı ekibi istendi. Olay yerine gelen kazı ekipleri ihbarda belirtilen noktayı titizlikle kazdı. Kazılan yerden bebek yerine köpek cesedi çıktı.


MAHALLE SAKİNLERİ TEDİRGİN OLDU


Yaşananlardan tedirgin olan mahalle sakinleri kimliği belirsiz kişilerin araziye bebek cesedi gömdüğünü düşündü. Küçük çocuk ise gördüklerini şöyle anlattı: "Bir tane adam ışığı tuttu kadın da iki eliyle bir şey koydu araya sonra çukuru kapatıp gittiler ellerinde kazmayla kürek vardı" dedi. (İHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Tunceli'de polis helikopterinin düştüğü bölgeden ilk fotoğraflar