Archie'nin ilk doğum günü: Meghan ve Harry, Archie'nin doğum günü için ne planladı?

Archie'nin ilk doğum günü: Meghan ve Harry, Archie'nin doğum günü için ne planladı?

Küçük Prens Archie'nin ilk doğum günü yaklaşıyor. Üç kişilik çekirdek ailenin takipçileri, karantina sırasında doğum gününün nasıl kutlanacağını merak ediyor.

05 Mayıs 2020, Salı 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Küçük Prens Archie Harrison Mountbatten Windsor 6 Mayıs 2019'da doğdu ve 2 ay sonra vaftiz edildi. Kraliçe Elizabeth'nin torunu olan Archie tahtta 7'inci sırada bulunuyor. Ayrıca Prens Harry ve Meghan Markle’ın ilk çocuğu. Kraliyet bebeğinin, doğum belgesinin yayınlanmasının ardından Londra'daki Portland Hastanesi'nde dünyaya geldiği ortaya çıkmıştı.

Meghan ve Harry, Archie’nin ilk doğum gününde ne yapacak?

Prens Harry ve Meghan Markle, devam eden salgın sebebiyle oğullarının ilk doğum günü için planlarını küçültmeye karar verdi. Normalde büyükanne Kraliçe ile birlikte Balmoral mülkünde birlikte vakit geçirmek için Archie'yi İskoçya'ya götürmeyi planlamışlardı. Ancak artık yüz yüze görüşme mümkün olmayacağı için Kraliçe ile sadece FaceTime görüşmesi yapacaklar. Bunun dışında doğum günü kutlaması sadece çekirdek aileyi içerecek. Archie hayvanları çok sevdiği için kutlamada hayvan temalı bir pasta olacak.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüs sürecinde prematüre bebek anneleri daha dikkatli olmalı