Arda Kural: Yıldız Asyalı çocukluk aşkımdı, unutamayacağımız şeyler yaşadık

Eski sevgilisi Yıldız Asyalı'nın "Benim ilk ve en büyük aşkım Arda" açıklamasının ardından sessizliğini bozan Arda Kural "Yıldız benim çocukluk aşkım. Onunla unutamayacağımız şeyler yaşadık" dedi

14 Ocak 2019, Pazartesi 15:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine psikonevroz teşhisi konulan oyuncu Arda Kural'ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği iddia edilmişti.

Arda Kural, Kanal D'deki '2.Sayfa' programında o iddialara cevap verdi. Kural aynı zamanda eski aşkı Yıldız Asyalı hakkında da konuştu.

"ARDA BENİM İLK VE EN BÜYÜK AŞKIMDI"

"ARDA BENİM İLK VE EN BÜYÜK AŞKIMDI"

Oyuncu Yıldız Asyalı, günler önce katıldığı '2. Sayfa' programında eski sevgilisi Arda Kural için "Benim ilk ve en büyük aşkım Arda Kural'dı" açıklamasını yapmıştı. Önceki gün görüntülenen Arda Kural da Yıldız Asyalı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"YILDIZ'LA UNUTAMAYACAĞIMIZ ŞEYLER YAŞADIK"

"YILDIZ'LA UNUTAMAYACAĞIMIZ ŞEYLER YAŞADIK"

Kural, eski sevgilisi hakkında şöyle konuştu: "Yıldız benim çocukluk aşkım, çok özel bir insan hayatımda hiçbir zaman unutamam. Unutamayacağımız şeyler de yaşadık zaten. Çok mutlu olduk, çok ağladık. Böyle şeyler söylemesi çok özel. Hem hoşuma gitti, hem biraz incindim, hem biraz düşündüm. Yeniden hatırladım onu, teşekkür ediyorum beni hatırladığı için.


"YOLDA GÖRSEM SARILIRIM"

"YOLDA GÖRSEM SARILIRIM"

Uzun zamandır görüşmüyoruz. Görsem sarılır, öperim… Ailesi de çok iyi insanlar. Bana zor günlerimde ailem destek çıktı.''

Sağlık durumu hakkında da konuşan Kural, "'Psikoz' rahatsızlığımın tanısıydı. Yanlış bilmiyorsam biraz iyi niyetten toplumda, sosyal yaşamda zorlanmakla ilgili bir rahatsızlık. Çok gerçeksen çok kazanmıyorsun hayatta.''

"ARDA'YLA ÇOK GÜZEL ZAMANLARIMIZ OLDU"

"ARDA'YLA ÇOK GÜZEL ZAMANLARIMIZ OLDU"

Yıldız Asyalı, katıldığı programda Arda Kural hakkında "İlk ve en büyük aşkım Arda Kural'dı. Seneler sonra onun rahatsızlığıyla alakalı çok acı çektim ve benim için çok değerlidir. Aşktan öte çok değerli bir insandır her zaman.

Arda ile iletişime geçmek istedim ama olmadı. Ailecek hepimizin hayat boyu çok sevdiği ve seveceği yeteneklerden biridir Arda.

Aşkımız ben 16 yaşındaydım, Arda da 17 yaşındaydı dizi setinde başladı. Çok ama çok güzel zamanlarımız oldu. İnanılmaz iletişimlerimiz oldu. O benim canım her zaman da öyle kalacaktır.

Zor süreçlerden geçiyor ama atlatacaktır. Umarım çok çok daha iyi olur gönülden her zaman onun yanındayız." demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: Kliplerimdeki ayılar birçok ünlüden daha ünlü oldu