Arda Kural’dan “Her şey yolunda” mesajı

Onur Akay dün Arda Kural’ın hastalığının nüksettiğini duyurarak metrobüste çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Bugün ise Arda Kural'dan bir mesaj geldi

12 Ocak 2019, Cumartesi 18:41
A A

Uzun süre şizofreni tedavisi gören Arda Kural kendini baya toparlamıştı. Setlere dönmeye hazırlandığı konuşulan Arda Kural'ın dün yayınlanan görüntüleri sevenlerini üzmüştü.

Arda Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını yayınlayan Onur Akay, "Projelerde yer bulamayan Arda'nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor" dedi. 

Çıkan haberlerin ardından Arda Kural'ın çalıştığı kafenin sahibi videosunu yayınladı.

Videoda gayet iyi görünen Arda Kural'ın durumu hakkında açıklama yapan mekan sahibi, "Arkadaşlar, gördüğünüz gibi her şey yolunda. Çıkan haberler asılsız. Keyifler güzel..." dedi.

Öte yandan Ece Erken, Lise Defteri adlı dizide beraber rol aldığı Arda Kural ile fotoğrafını paylaşarak şu notu paylaştı:

"Lise Defteri'nden bu fotoğraf, yıl 2003 (16 yıl geçmiş)... Arda yine kötüleşmiş diye haberler çıktı, ulaşamadım kendisine... Acil şifalar dilerim..."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimler Hande Erçel'i annesinin cenazesinde yalnız bırakmadı