Arda neden kaçıyor?

Ünkü futbolcu Arsa Turan, nişanlısı Sinem Kobal sorulunca gerildi!!!

13 Ağustos 2013, Salı 07:55
A A

POSTA İNTERNETİspanya’nın AtleticoMadrid takımındaoynayan Arda Turan,Milli Takım’ın kampınakatılmak üzere dünİstanbul’a geldi.

AtatürkHavalimanı’nda takımelbisesi ve uzunsakallarıyla görüntülenenArda Turan’a bazıyolcular “Sakallar çokyakışmış. Karizma Arda”diye seslendi. ArdaTuran bu sözlere güldü.

Arda Turan habercilerin“Nişanlınız Sinem Kobalile aranızın kötüolduğu iddia ediliyor.Doğru mu?” sorusukarşısında gerildi. Yıldızfutbolcu “Magazindenkurtulmak içinİspanya’ya kaçtım” dedi.

Arda Turan 25 yaşında. 3 yıldır birlikteolduğu sevgilisi Sinem Kobal ise 26. ArdaTuran, Sinem Kobal’a yaşlarının henüzküçük olduğunu, önünde parlak bir futbolkariyeri bulunduğunu, bu yüzdenevliliği ertelemek istediğini söyledi.

Bu süre içinde biraz ayrıkalmalarının da doğru olacağınıaçıkladı. Evlilik baskısı nedeniylebunalıma giren Arda Turanyüzüğü 1 ay önce çıkarttı.

Sinem Kobal ise nişanlısıArda Turan’ın ‘evliliksendromu’nu atlatmasını, birnikah tarihi belirlemesini bekliyor

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.