Arda Sinem'e çiçek yolladı ama...

İlişkileri kördüğüme dönen Sinem Kobal ve Arda Turan'ın aralarını düzeltmek için Sinem'in annesi devreye girdi

15 Ağustos 2013, Perşembe 07:36
A A

POSTA

İspanya’nın Atletico Madrid takımında oynayan Arda Turan ile Sinem Kobal’ın aşkı 2010’da başlamıştı. 25 Aralık 2012’de nişanlanan çiftin Haziran’da evleneceği söylenmişti. Sonra vuslat başka bahara kaldı. Daha önce iki kez ayrılıp barışan Sinem Kobal ile Arda Turan’ın arası düğün tarihinin ertelenmesi üzerine yeniden bozuldu. Yaz sıcağında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Sinem Kobal üzüntüden zayıfladı. Sonunda devreye Sinem Kobal’ın annesi Nuray Kobal girmek zorunda kaldı.

ARDA ÇİÇEK YOLLADI

İddiaya göre; Nuray Kobal, Arda Turan’ı aradı. Anaç konuşması ve tatlı diliyle buzları eritti. Arda Turan ile Sinem Kobal uzun bir aradan sonra görüşmeye başladı. Ama şimdilik sadece telefonla. Bitme noktasına gelen ilişki devam ediyor. A Milli Futbol Takımı’nın Gana ile oynadığı maç için İstanbul’a gelen Arda Turan dün 26’ncı doğum günü olan Sinem Kobal’ı arayıp kutladı. Çiçek göndermeyi de ihmal etmedi.

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.