Arda Turan evini baştan aşağı yeniletti

2018 yılında dünyaevine giren, ilk oğulları Hamza Arda'yı Ekim 2018'de, ikinci oğulları Asil Aslan'ı da geçtiğimiz haziran ayında kucağına alan Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan çiftinin ailesi genişledi. 'Hedefimiz dört çocuk' diyen Turan ailesi oturdukları siteden satın aldıkları villayı baştan aşağı yeniletti.

28 Ocak 2021, Perşembe 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aslıhan Doğan Turan ve eşi Arda Turan yeni eviyle gündemde. Büyüyen ailesi için yeni bir yuva satın alan Arda Turan'ın evinin ücreti dudak uçuklattı.

Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre; kiracı olarak oturdukları Beykoz Çubuklu Vadi'de ev sahibi olan ve en az üç-dört çocuk düşündükleri için sitenin en büyük villalarından birini satın alan Arda, yeni yuvaları için 5 milyon dolar (37 milyon TL) ödemişti.

Turan Ailesi'nin, pandeminin hemen başında satın aldıkları yuvalarına daha geçen ay taşınabildikleri ortaya çıktı. Çünkü Arda ile eşi Aslıhan Hanım, iki dönüm bahçe içinde yer alan, beş oda üç salondan oluşan 600 metrekarelik villayı tepeden tırnağa değiştirtti.

Aslıhan Doğan Turan, futbolcu Arda Turan ile 2018 yılında nikah masasına oturdu. Çift, aynı yıl ilk çocukları Hamza Arda'yı kucaklarına aldı. Geçtiğimiz haziran ayında ikinci oğlu Asil Aslan’ı dünyaya getiren Aslıhan Turan, “Her iki hamileliğimde de dokuz kilo aldım. İki ayda verdim. Haftanın beş günü spor yapıyor, sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum” demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökçe: Covid nedeniyle ailemden iki kişiyi kaybettim