Arda Turan: "İnönü'de küfür yemek güzeldi"

Arda Turan, liglere verilen arada açıklamalar yapmaya devam ediyor. Merak edilenleri cevaplayan Arda, bir kez daha kendisi hakkında bilinmeyenlere açıklık getirdi.

03 Mayıs 2020, Pazar 11:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Burnundan kıl alabilir misin?'

'Burnundan kıl alabilir misin?'

Sabah'ın Instagram hesabından yapılan canlı yayında konuşan Arda'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Kariyerimde bir düşüş başladığı zaman patır patır dökülen insanları gördüm. Bütün insanların gerçek yüzlerini görmüş oldum. Çoğu kişi benim düşmemi, gerilememi beklemişler. Benim kariyerimin aynısını yaşamış insanların burnundan kıl alabiliyor musun? Ama bana her şeyi yaptılar, çok üzerime geldiler.

Ben bunları yaparken beni eleştirenlerin çoğu o zaman 10 yaşındaydı. Ama şimdi ellerine telefon alıp, beni eleştirebiliyorlar. Sürekli sosyal medya da bir şeyleri eleştirmek, dalga geçmek çok üzücü. Hayat bu değil çünkü.


'İnönü'deki küfürler...'

"Hatırladığım kötü bir tezahürat yok ancak İnönü'de küfür yemeyi çok severdim, Beşiktaş taraftarları arasında arkadaşlarım vardı sürekli onlarla atışıyorduk. Ali Sami Yen'de İnönü'de oynanan derbileri çok severdim.


"Bir Galatasaray taraftarıyım. Galatasaray'ı çok seviyorum, tabi ki Galatasaray'da oynamak çok isterim ama benim bir yere yamanma gibi bir isteğim yok ben 3 sene daha futbol oynamak istiyorum. Ben Galatasaray sorularına saygımdan cevap veriyorum. Her sohbette Galatasaray'ı soruyorlar, cevaplamazsam 'Galatasaray'ı cevaplamadı adama bak' dememeleri için, bu sohbetlerde her soruya içtenlikle cevap verdim.

"Galatasaray konusunda artık gerçekten konuşmak istemiyorum. Galatasaray konusu ile ilgili ne oluyorsa olsun hayırlısı olsun hiç önemli değil. Bu arada Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e de acil şifalar diliyorum. Allah dermansız dert vermesin."

Arda ve Barcelona'daki ilk günü

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yevhen Seleznyov'un Galatasaray pişmanlığı