Arda Turan, telefon listesindeki bazı kadın arkadaşlarını engelledi

Evlilik yoluna giren Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan ile olası bir kriz yaşamamak için önlem aldı. Futbolcu, Aslıhan Doğan'ın talebi üzerine telefon listesindeki bazı kadın arkadaşlarını engelledi. Arda Turan'ın bu tavrı engellenen kadın arkadaşlarını hayli şaşırttı

03 Mart 2018, Cumartesi 11:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Barcelona’da bir süre futbol oynadıktan sonra Türkiye’ye dönen ve kariyerini Başakşehir’de sürdüren Arda Turan, geçen hafta sevgilisi Aslıhan Doğan’ı sade bir törenle ailesinden istemişti.

Birçok kez ayrılıp barışan çiftin bu sıkıntılı süreçlerinde Aslıhan Doğan’ın Arda Turan üzerinde baskı oluşturduğu iddia edilmişti.

Aslıhan Doğan’ın özellikle Arda Turan’ın kadın arkadaşlarından rahatsız olduğu ileri sürülüyordu. Çiftin ayrılık kararı almasındaki bir diğer iddia ise Arda Turan’ın kalabalık erkek arkadaş grubuyla çok fazla vakit geçirmesi, evinde sürekli kalabalık play station partileri düzenlemesiydi.

İkili, evlilik sürecine girerek bu krizleri atlatmışa benziyor. Ancak Aslıhan Doğan’ın evlilik sürecinde ortaya bazı şartlar sunduğu ortaya çıktı. Bunların en önemlisi kesin olarak tespit edileni bazı kadın arkadaşlarının bloke edilmesi. Aslıhan Doğan, müstakbel eşine kesin bir dille bazı kadın arkadaşlarıyla kesinlikle görüşmesini istemediğini söyledi. Bunun üzerine Arda Turan, telefon listesindeki birçok kadını Whatsapp'tan blokladı.

Arda Turan’ı aramak isteyen, Whatsapp’tan mesaj yazmaya çalışan arkadaşlarından bazıları bloklandıklarını görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel babasının yeni yaşını kutladı