Arda Turan ve Yılmaz Erdoğan sahaya çıktı

Milli Futbolcu Arda Turan (34), ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın (53) Muğla Köyceğiz'de bulunan çiftlik evinde maça çıktı. Ünlü isimlere, Ersin Korkut ve Erdoğan'ın oğlu Rodin de eşlik etti.

18 Haziran 2021, Cuma 08:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arda Turan, Yılmaz Erdoğan'ın çiftlik evinde çim sahaya çıktı. Erdoğan'ın Köyceğiz'de bulunan evinde akşam saatlerine yakın maça çıkan Turan, Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut ve Rodin Erdoğan ile aynı takımda oldu. Maç öncesi ısınma hareketleri yapan ünlü futbolcu Arda Turan, şınav çekerek esnemeyi de ihmal etmedi.


Rodin ve Yılmaz Erdoğan'ın forvette kalmasını isteyen Turan, usta isme, "Hocam, enerjini ileri geri yaparak harcama sen bize ileride diri lazımsın" diyerek takıldı.


Rodin'e verdiği ara paslarıyla Yılmaz Erdoğan'ın oğlunu gol makinesına dönüştüren Turan'ın ve Erdoğan'ın takımı, maçı farkla kazandı.


Maç sonrası Erdoğan'ın çiftlik evinde milli maçı izleyecekleri öğrenilen grubun keyifli halleri objektiflere böyle yansıdı.

ESKİ EŞİNİ ZİYARET ETTİ

ESKİ EŞİNİ ZİYARET ETTİ

Öte yandan Yılmaz Erdoğan, geçtiğimiz haftalarda 2006-2018 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Belçim Bilgin ve oğlu Rodin'i Bodrum'da ziyaret etmişti.


Erdoğan'ı karşısında gören Belçim Bilgin, eski eşine sarılarak ünlü oyuncuyla olan ilişkisinin ne kadar iyi olduğunu göstermiş; Bilgin’in yakınlığına aynı şekilde karşılık veren Erdoğan, oğlu Rodin’i sırtına alıp otel içerisinde omuzları üzerinde gezdirmişti.

Çıkış kapısında gazetecilerle sohbet eden Erdoğan, Köyceğiz'deki yaşamıyla ilgili, "Güzel. Yazar olunca hayatımın bir kısmı kapalı geçiyor. Set oluncaya kadar köydeyim. Dizi vardı çektik, polisiye değişik bir iş oldu. Adı ‘Kin’, ilk defa bir uyarlama yaptım. Sonra köye gittim” ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Aslan, Akrep diğer burç yorumları