Arda Turan'dan 'göbek' açıklaması: Aylarca düz koşu bile yapamadım, popülizm yapılıyor

Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, 5 ay sonra Giresunspor maçıyla sahalara dönmüştü. Çekilen bir fotoğrafta göbeği varmış gibi görülen Turan, sosyal medyada hedef oldu. Fotoğraf, Türkiye, Portekiz ve İspanya basınına da konu olunca tecrübeli oyuncudan açıklama geldi. Arda ayrıca profilden çekilen bir fotoğrafını da paylaşarak karnının düz olduğunu gösterdi.

09 Ocak 2022, Pazar 13:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Zaten ben hep "el freniydim"

Zaten ben hep "el freniydim"

İşte Arda'nın Instagram hesabından yaptığı açıklama:

Alışık olmadığımız zor günler geçiriyoruz. Çok üzgün olmakla beraber birtakım şeyleri paylaşma zamanının da geldiğini düşünüyorum. Ben Galatasaray konusunda her zaman duygusal oldum ama bazı fikirleri değiştirmenin ne kadar zor olduğunu hâlâ yaşayarak görüyorum. Geçen sezon takımımız liderken de ben bazı insanlara göre hep, "el freni" olmuştum. Oysa tüm kariyeri, formasını giydiği takım fark etmeksizin, hemen her sezon şampiyonluk mücadelesi ile geçen biri olarak ben hep, büyük takımların topa hükmetme mantalitesini sahaya yansıtmaya çalışan bir oyuncu oldum.

"Kariyerim bitebilirdi"

"Kariyerim bitebilirdi"

Biliyorum, bu fikirleri değiştirmek imkânsız. Ama bunlardan sinip, kaçmayacak bir karaktere sahip olduğumu bir kez daha herkese hatırlatmak istiyorum. Ben Galatasaray için oynarken, rakibimi durdurmak adına yaptığım bir müdahalenin ardından sakatlandım. Kariyer sona erdirebilecek, geri dönüşü çok zor bir sakatlıktı.

"Aylarca düz koşu bile yapamadım"

"Aylarca düz koşu bile yapamadım"

Ayağım alçıda geçirdiğim günler, ayağımın üzerine basmakta zorlandığım haftalar, düz koşu yapamadığım aylar oldu. Gece, gündüz geri dönebilmek için çok çalıştım. Ligde bu kadar arkada kalmış durumdayken, ağrılarımı tölere edebileceğimi düşündüğüm ilk anda, sağlık ekibimizden ve hocamdan izin alarak, takım arkadaşlarıma ve kulübüme yardım edebilmek için sahada oldum.

"Ucuz popülizm"

"Ucuz popülizm"

Aylarca gösterilen tüm fedakârlığın, birlikte çalıştığım insanların gösterdiği büyük çabanın, emeğin sonucu; farklı bir açıdan çekilen bir fotoğraf neticesinde oluşturulan ucuz bir popülizm midir? Hayır.

"Vazgeçmeyeceğim"

"Vazgeçmeyeceğim"

Bunun böyle olmadığını da herkese, tüm kariyerim boyunca yaptığım gibi çok çalışarak yeniden hatırlatacağım. Galatasaray için mücadele vermekten geri durmayacağım, bu genç takımın büyüme sürecinde bana ne zaman ihtiyaç duyulursa orada olacağım. Ve hiç vazgeçmeyeceğim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Avrupa basını Arda Turan'ın kilosunu gündeme taşıdı