Arda Turan'dan kavga açıklaması

Futbolcu Arda Turan, şarkıcı Berkay ile kavgasına ilişkin Instagram hesabından açıklamada bulundu

12 Ekim 2018, Cuma 19:06 Son Güncelleme:
A A
Arda Turan'dan kavga açıklaması

Arda Turan, arkadaşlarıyla bir mekanda eğlenirken, Berkay'ın karısı Özlem Ada'ya 'Evli olmasan seni kaçırırdım' demiş, bunu duyan Berkay ile aralarında arbede yaşanmıştı.

Burnuna yumruk yiyen Berkay, apar topar hastaneye kaldırılırken, Arda Turan'da silahla hastaneye gelmişti.

Arda Turan kavgaya ilişkin Instagram hesabından açıklama yaptı. İşte Arda Turan'ın açıklaması;

"Konu 'Arda Turan' olunca, magazin medyası gerçekleri değil dedikoduları tercih ediyor. Bu hep böyle oldu. Ama bu defa, her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamuoyunun önüne değil, 8,5 aylık hamile eşimin de önüne attılar. O gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. Orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim.

'ÜZERİME ATILAN İFTİRA...'

Ama üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiriyle tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum; "YALAN". O gecenin başlangıcında olanlarla ilgili başka hiçbir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.Bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. "Başka birisi olsa böyle sert bir tepki verir miydin?" derseniz, hayır vermezdim. Ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır. Yine de aşırı bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada hem özel hayatımda yapabilmeliyim.

'HELALLİK İSTEYECEĞİM'

Yarın bir açıklama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim. Ama bu birkaç cümlenin muhatabı, eşim Aslıhan'dır. Yaptığım her şeyi kendi vicdanıma açıklayabilirim. Bir tek şey hariç; sebebi ne olursa olsun, birkaç gün sonra doğum yapmak üzere olan eşimi evde bırakıp geçe geç saatte bir eğlence mekânına gittim. Bu hareketim sonrasında kendimi maruz bıraktığım bunca iftira ve sonrasında olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve içim yanıyor.

Hakkımdaki iftiralar ve yalanlar umrumda değil. Ben kendimle baş başa kaldığımda bunların hepsinin yalan olduğunu biliyorum ve bu bana yeter.

'ASLA İZİN VERMEYECEĞİM'

Umrumda olan tek şey ise eşim Aslıhan'dır. Çok sevdiğim eşimin beni benden daha iyi anlıyor olmasına rağmen, ben kendimi affedemiyorum.

Madem bir açıklama yapmam isteniyor, o zaman şunu açıklayayım; bir daha eşimin böyle bir saçmalıkla karşı karşıya kalmasına asla izin vermeyeceğim."Bu haberi de okudularArda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine Kanal D Haber ulaştı


Bu haberi de okudularArda Turan ve Berkay hastanede neler yaşadı?


Bu haberi de okudularBerkay’ın doktoru: Ses tellerini etkileyen bir durum yok

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kayakçı Lindsey Vonn'dan şaşırtan karar