Arda Turan'ın Galatasaray'dan para talebi olmayacak

Arda Turan ile Galatasaray arasındaki yakınlaşma gittikçe artıyor. Arda, Galatasaray'a yeniden dönmeye hiç olmadığı kadar yakın Fatih Terim'le de arasını düzelten oyuncu, para konusunu da ortadan kaldırarak ücret istemeyeceği öğrenildi. Geriye sadece taraftarın Arda konusunda isteksiz olması kalıyor.

02 Ocak 2020, Perşembe 11:17 Son Güncelleme:
A A

30 Ocak'ta 33 yaşına basacak olan Arda Turan, kariyerinin son dönemlerini Galatasaray'da geçirmek istiyor.

Fatih Terim'in de "Arda futbolu Galatasaray'da bırakmalı" açıklamasının ardından sarı kırmızılı formayı giymesine kesin gözüyle bakılan oyuncu, bu hayalini gerçekleştirmek için ücret almamaya hazır.

Sabah'ta yer alan habere göre Arda Turan, boş mukaveleye imza atmanın da bir adım ötesine geçerek Galatasaray'la yıllık 0 liraya anlaşmaya bile hazır.

Hem Fatih Terim'e hem de transferdeki yetkili isimlere bu mesajını ileten Arda Turan, "Para istemiyorum. Gerekirse bedava oynarım" dedi. 

Taraftar tepkisi düşündürüyor

Taraftar tepkisi düşündürüyor

Galatasaray yönetimini düşündüren tek konu ise taraftar tepkisi. Taraftarın çok büyük kısmı Arda Turan'ı karıştığı saha dışı olaylar ve yaptığı bazı açıklamalar nedeniyle takımda istemiyor.

Arda'nın dönmesi durumunda taraftarın mutsuz olması, stadyumdaki ve sosyal medyadaki tepkiler takımın huzurunu kaçırabilir. Arda'nın takım içinde karışacağı herhangi bir ufak problem dahi yönetime pahalıya patlayabilir.

Mustafa Cengiz ve ekibi bu endişe nedeniyle Arda transferini ağırdan alıyor ve Fatih Terim'le fikir alışverişini sürdürüyor.

Arda dönerse takımda 66 numaralı formayı giyecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Felipe Melo'dan Galatasaray'a kötü haber