Arda Turan'ın saldırısına uğrayan Berkay'a ünlülerden destek

Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın bir mekanda şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada'ya sarkıntılık yapması ve Berkay'ı darp etmesi üzerine, ünlü isimlerden Berkay ve eşine destek mesajları yağdı

10 Ekim 2018, Çarşamba 18:29 Son Güncelleme:
A A

Şarkıcı Berkay ve eşi, Emirgan'da bir mekana gittiklerinde, Başakşehirli futbolcu Arda Turan, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in koluna dokunarak "Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın" demişti.

Bunu duyan Berkay, Arda Turan ile 'erkek erkeğe' konuşmak istediğini söyleyince Turan, bir anda Berkay'a yumruk atmıştı.

Eşi hamile olan Arda Turan'a ünlülerden tepki yağdı.

Deniz Seki, Instagram paylaşımında Arda Turan'a adeta ateş püskürdü. Seki, 'Haberi duyduğumda şok oldum. Ülkemizi dünyada temsil eden birinin yapacağı hareket mi bu ya? Her şeyden önce dünyalar güzeli hamile eşine ayıp. Doğum yapacak kızcağız. Rezillik diz boyu. Çok ayıp ettin Arda Turan! O çok bahsettiğin adamlık, erkeklik bu değil bunu sakın unutma. Yazıklar olsun sana.

Canım arkadaşım Berkay, güzel kardeşim. Özlem'im çok geçmiş olsun. Biliyorsun her zaman yanınızdayım.' dedi.

Bir takipçisinin 'Daha neler olduğu bilinmeden suçlanması doğru değil' demesi üzerine Deniz Seki, 'Bizzat Berkay'la konuştum. Onun üzerine yazdım bunları.' yorumunu yaptı.

Öte yandan Seki, bir süre sonra paylaşımını Instagram profilinden sildi.

Şarkıcı Demet Akalın'da Berkay ve eşine destek veren isimler arasında. Akalın, paylaşımında 'Kardeşim geçmiş olsun, her zaman yanındayım' dedi.

Armağan Çağlayan, 'Çok geçmiş olsun can arkadaşım Berkay.Yanındayım/ yanındayız.....' diyerek Berkay'a destek verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.