Arda ve Sinem'i aileler barıştırdı

Arda ve Sinem'i aileler barıştırdı

Kısa süre önce ayrılan Arda Turan ve Sinem Kobal'ın yeniden bir araya geldiği öne sürüldü. İddiaya göre genç çifti araya giren aileleri barıştırdı

16 Mayıs 2012, Çarşamba 09:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2,5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda noktalayan Arda Turan ve Sinem Kobal’ın yeniden bir araya geldiği konuşuluyor. İspanya’nın Atletico Madrid takımında forma giyen Turan’la ayrılmaya karar verdikten sonra Türkiye’ye dönen Kobal, iddiaya göre ipleri tamamen kopardı.

Turan’la irtibatı kesen ve telefonlarına çıkmayan Kobal, sevgilisinin Türkiye’ye yolladığı eşyalarını almak için gümrüğe de gitmedi. Ne yaparsa yapsın Kobal’dan haber alamayan ünlü futbolcu da çareyi medya yoluyla ona mesaj göndermekte buldu.

Ne var ki Turan’ın “Saygım ve duygularım bitmedi” açıklaması da Kobal’ı ikna etmeye yetmedi. Barışmak isteyen Arda Turan, son olarak ailesini devreye soktu. Kobal ve ailesiyle görüşen Turan ailesinin çabaları sonuç verdi, genç oyuncu sevgilisiyle konuşmak üzere Madrid’e gitti.

İddiaya göre Arda Turan, barışmak istediği Sinem Kobal’a zarif bir kutu içinde tektaş yüzük gönderdi. Genç oyuncu, yüzüğü alır almaz Madrid’e uçtu.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (22 Ekim 2020)