Aret Vartanyan evlendi

Yazar  ve Yaşam Atölyesi kurucusu Aret Vartanyan, Buket Yolaçan ile hayatını birleştirdi 

11 Temmuz 2017, Salı 11:04
A A

Kitapları, TV / radyo programları ve Yaşam Atölyesi ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan, yaklaşık üç yıldır birlikte olduğu Buket Yolaçan ile 9 Temmuz akşamı İstanbul Feriye Sarayı’nda gerçekleşen törenle evlendi. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çifte gönderdiği mektubun okunmasıyla başlayan nikah töreninde imzaların atılmasının ardından çalınan İzmir Marşı renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Ressam Ahmet Güneştekin, Yapımcı Elif Dağdeviren ve nişanlısı  işadamı Cem Kınay, Doğan Burda Grup Başkanı Koray Bilici, Richmond SPA ve Global Wellnessday Yönetim Kurulu Başkanı Belgin Aksoy ve eşi Murat Berkin, Destek Yayınları sahibi Yelda Cumalıoğlu, Acar Şİrketler Grubu Başkanı Funda Acar, Hande Berkmen, sunucu Ceren Bektaş,  gibi iş, sanat ve medya dünyasından birçok ünlü simanın yer aldığı düğüne katılanlar adına sokak hayvanları için 5 ton kuru mama desteği sağlandı. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.