Argan yağlı formüller kış aylarında saçları canlandırıyor

Soğuk kış günlerinde uzun saatler bere altında kalan, soğuktan, rüzgardan etkilenen ve sıcak suyla yıkanmaya başlayan saçlar hızla canlılıklarını yitirirken kırılma ve dökülmeler de artıyor. Dökülmeyi engellemeyi ve saçınıza ihtiyacı olan bakımı uygulamak istiyorsanız argan yağı içeren özel ürünler sizin için iyi bir seçenek olabilir...

14 Ocak 2020, Salı 14:44 Son Güncelleme:
A A

Saçlarınız döküldüğü için sürekli topluyor, kırık ve cansız görünümlerinden rahatsız oluyorsanız sebebi kış mevsimi olabilir! Soğuk ve rüzgardan etkilenen saçlar, uzun saatler bere veya şapka takıldığında hava almayıp kırılmaya ve dökülmeye başlıyor. Buna bir de kış aylarında saçların daha sıcak suyla yıkanması eklenince, saç tüm gücünü kaybetmeye başlıyor.


Saça yeniden nem, yumuşaklık, parlaklık ve güç kazandırmanın en etkili yöntemlerinden biri de içinde yüksek oranda E vitamini içeren argan yağı. Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri markası Morfose Cosmetics’in Baloncuklu Serisi’nde yer alan turuncu ürünler, argan yağlı içeriğiyle besleyip canlandırdığı saçları etkileyici bir görünüme kavuşturuyor.

Boyalı ve röfleli saçlarda ekstra yumuşaklık


Morfose’un turuncu ürünleri arasında Morfose Argan Şampuan, saçları nazikçe temizlerken saçın elastikiyetini artırıyor. Şampuan ve saç kreminin bileşimi olan şampuan, boyalı ve röfleli saçlara yumuşaklık katıyor.


Tüm saç tellerine anında etki


Morfose Argan İki Fazlı Saç Kondisyoneri ise kuru ve zarar görmüş saçlara özel formülüyle özellikle kış mevsiminin kurtarıcısı oluyor. Günlük kullanım için uygun olan ürün, saçları yeniden canlandırıyor.


Argan yağının mucizevi etkilerini saçlara taşıyan Morfose’un Baloncuklu Serisi’nde yer alan turuncu ürünler; kuaförlerde, zincir kozmetik mağazalarında ve parfümerilerde satışa sunuluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aydınlık ve daha genç bir cilt için...