Arınç o türküyü seviyor mu sevmiyor mu?

Balkan Göçmenleri Federasyonu'na bayram ziyaretinde bulunan Arınç, 'Vardar Ovası' türküsünü söylemek isteyen kadına "Onda rakı falan geçiyor. Başka bir şey söylesin" demişti. Bülent Arınç bundan 2 yıl önce attığı bir tweette ise, bu türküyü ne kadar severek dinlediğini belirtiyordu

09 Ağustos 2013, Cuma 15:29
A A
Arınç o türküyü seviyor mu sevmiyor mu?

Balkan Göçmenleri Federasyonu'na da (BAL-GÖÇ) bayram ziyaretinde bulunan Arınç'tan, Bulgaristan Kültür Bakanlığı'nda ses sanatçısı olduğunu söyleyen Fahriye Güney isimli kadından ilginç bir istekte bulundu.

Yurt dışındaki etkinliklere gitmek istediğini söyleyen Güney'e Başbakan Yardımcısı Arınç, kadından bir şarkı söylemesini istedi. Söylediği iki Balkan şarkısına 10 üzerinden 7 puan veren Arınç, 'Vardar Ovası' türküsünü söylemek isteyen kadına, "Onda rakı falan geçiyor. Başka birşey söylesin. Ben yokken söyle onu" dedi. Daha sonra Güney'den başka bir türkü dinleyen Arınç, Güney'e 10 üzerinden 11 puan verdiğini söyledi.

Bülent Arınç'ın bundan 2 yıl önce attığı bir tweet ise, ortalığı karıştırdı. Arınç bu tweetinde, şimdiki söylediklerinin aksine  'Vardar Ovası' türküsünü eşiyle beraber ne kadar severek dinlediğini belirtmişti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.