Arınç'ı kızdıracak tweet: Çıt çıt çıt

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sosyal medyada yazdıklarıyla tartışmalar yaratan siyasileri 'İnsanlar çıt çıt çıt, şu kadar tweet attım, şu kadar retweet aldı, elinin körü oldu' sözleriyle eleştirmişti. Arınç'ın bu sözlerinin ardından AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Twitter'da 'çıt çıt'lı mesaj yazdı!

A A
Arınç'ı kızdıracak tweet: Çıt çıt çıt

Bu sabah gazetecilerle yaptığı kahvaltıda, Twitter başta olmak üzere siyasilerin sosyal medyayı kullanma alışkanlığının ‘hastalık haline’ geldiğini söyleyen Arınç öncelikle Bakanların bu işten vazgeçmesini tavsiye etmişti.

Arınç konuyla ilgili şunları söylemişti:

''Biz tweet hesabımızdan kimseyi rencide edecek, ‘flaş bir şeyler yazalım, trend topic olsun’ hevesinde değiliz. Ama bu öyle bir hastalık haline geldi ki, bakıyorsunuz bakan arkadaşlarımız bile çıt çıt çıt, elinde cep telefonu sabahtan akşama kadar bunlarla uğraşıyorlar. Bu işten vazgeçsinler, öncelikle bakanlar. Danışman sıfatı taşıyan insanlar çıt çıt çıt, şu kadar tweet attım, şu kadar retweet aldı, elinin körü oldu.  Bunlar iş değil. Bunlar yazılıp çizilince tabi bir tartışma başlıyor.''

AK PARTİLİ VEKİL TWEET ATTI: ÇIT ÇIT ÇIT ÇIT

Arınç'ın bu sözlerine rağmen Ak Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Twitter'da şu mesajı yazdı:

''çıt çıt çıt çıt
çıt çıt da çıt çıt
çıtı çıtı çıt çıt''

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye 2014'e nasıl girdi?