Arka Sokaklar 516. yeni bölüm fragmanı yayında! Ali tutuklanacak mı?

Arka Sokaklar 516. yeni bölüm fragmanı yayında! Ali tutuklanacak mı?

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 516. bölümü ile yarın ekranlarda olacak. Dizinin takipçileri Arka Sokakların 516. bölümünü merak ediyor. Peki, Ali, babası Nasuh'un kaçışına yardım etmekten dolayı tutuklanacak mı? İşte Arka Sokaklar 516. bölüm fragmanı ve yeni bölümünün ipuçları…

02 Mayıs 2019, Perşembe 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arka Sokakların 516. bölüm fragmanı yayınlandı. Fenomen dizinin takipçileri yeni bölümde olacakları merak ediyor. Peki, Ali, babası Nasuh'un kaçışına yardım etmekten dolayı tutuklanacak mı? İşte Arka Sokaklar 516. bölüm fragmanı…

Ali tutuklanarak adliyeye sevk edilir. Herkes Ali’nin gidişini gözü yaşlı seyreder. Ali, babası Nasuh'un kaçışına yardım etmekten dolayı tutuklanıyor! Nasuh, geride yaratacağı sıkıntıları düşünmeden hastaneden kaçmıştır. Savcı ilk olarak Ali ve Rıza Babanın, bu kaçışta parmağı olabileceğinden şüphelenmiştir. Takibe aldıkları Nasuh'un adamına ait telefonun Ali'nin üzerinden çıkması ise, işleri tamamıyla içinden çıkılmaz bir hale getirir. Savcı, Ali'yi babası Nasuh'un kaçmasına yardım ettiği suçlamasıyla tutuklar. Nasuh duruma üzülür ve Ali’yi kurtarmak için cezaevi aracına saldırır; ancak, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır.

İŞTE ARKA SOKAKLAR 516. BÖLÜM FRAGMANI

Rıza Baba, Nasuh ile iletişime geçip kaçışının sonuçlarını anlatır. Sevdiği oğlu Ali, onun yüzünden hapse girmektedir. Nasuh'un adalete teslim olması ve oğlu Ali'yi kurtarması için son bie şansı kalmıştır. Yurt dışına kaçmak yerine savcıya teslim olup kaçışın her ayrıntısını anlatması gerekmektedir.

Şebnem Nasuh’u kaçırmak için özel uçak ayarlar. Pilot Aykut’la anlaşır. Canan, Mesut’a Nasuh’u kaçıracak pilotun numarasını verir. Pilotla işbirliği yapılır. Hakan, Nasuh’u uçuracak pilotmuş gibi davranır ve gizli operasyona başlanır.

Bu sırada Mesut, Canan'ı koruması olarak görevinin başındadır. Canan'ın kızını fidye için kaçırmak isteyen terör örgütünün lideri Firaz, adamları ile birlikte konağı basarlar. Hem Mesut, hem de anne kız ağır silahların hedefindedir.

Hakan ve Aylin bebeğe bakması için Nesrin anneyi getirirler. Bebeğe hep beraber isim düşünürler. Aylin ve Hakan bebeği evlatlık edinmek için harekete geçer.

Firaz eylem koymak için nalburdan malzeme alır. Baran yanında muhbirdir. Baran koyulacak eylemi Ekrem’e haber verir ve ekip baskın hazırlığı yapar.

Firaz ve adamları Ekrem’i kurşunlamaya başlarlar. Ekrem’in kanlı künyesini Mesut’a gönderir. Bu yapacağı tehlikeli saldırının ilk habercisidir. Beklemedikleri bir anda Firaz, Mesut, Canan ve Ceren’i ansızın ateş altında bırakır.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali'nin öz babası Nasuh, organ nakli sonrasında hastaneden kaçmayı başarıyor. Ona bu kaçışta yardım eden kişi ise, Ali'nin üvey kız kardeşi Şebnem... Şebnem, doktor kılığında babasına yardım ederek ekibi ve Ali'yi zor durumda bırakıyor. Nasuh'un kaçması üzerine savcılık harekete geçiyor. Cezaevinden itibaren ekibin gözetimindeki suçlunun kaçması üzerine başlatılan soruşturmada ilk şüpheli Ali olarak belirleniyor. Babasının kaçmasında parmağı olacağını düşünen savcı Ali'nin ifadesine başvuruyor. Ali ise, babası Nasuh'u tekrar hapse göndermek için kendi başına hareket ediyor. Bu durum onun başına iş açıyor.

Selin, yaşadığı kötü olayları atlamamanın verdiği ruh haliyle bir başka birime tayin olmak istiyor. Engin Müdüre dilekçe vererek ne kadar kesin bir karar aldığını gösteriyor. Mesut ve Engin Müdürün çabaları da boşa gidince Selin, Çocuk Şube Müdürlüğündeki görevine başlıyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ ve olayın tarafları ilk kez karşı karşıya geldi