Arka Sokaklar neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Arka Sokaklar neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Kanal D'nin 13 sezondur zirveden inmeyen dizisi Arka Sokaklar'ın bu akşam tekrar bölümü ekrana gelecek. Geçen hafta da yayınlanmayan dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı izleyiciler tarafından araştırılıyor.

11 Ocak 2019, Cuma 11:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cuma günleri reyting birinciliğini elden bırakmayan Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar bu akşam tekrar bölümüyle ekranda olacak. Dizi geçen hafta da yayınlanmamıştı. Şimdi seyirciler dizinin neden yayınlanmadığını araştırırken "Arka Sokaklar ne zaman yayınlanacak?" sorusuna yanıt arıyor.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

TRT dışındaki kanallar, reklam sıkıntısı nedeniyle ortak bir karar alarak ocak ayının ilk üç haftası dizi yayınlamama kararı aldı. Bu süreç ele alındığında Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün 25 Ocak Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

28 Aralık 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 501. yeni bölümünde Mesut, Özel İstihbarat zamanlarından kalan bir sorunla karşılaşıyor!

Ekibin bulduğu yanmış arabadan bir ceset çıkar. Yanmış cesetin üzerinden de Hakan'ın kimliği çıkar. Gizli görevdeyken ifşa olan Hakan'ın öldüğü düşünülür. Aylin, gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşar. Fenalaşarak hastanelik olur. Yanan cesedin DNA'sının Hakan'a ait olmadığı anlaşılınca büyük sevinç yaşanır; fakat Hakan, hala ortalıklarda yoktur. Ekibe bir video gelir. Videoyu gönderen uyuşturucu çetesi patronu olan Nizam'dır. Görüntülerde işkence edilmiş Hakan vardır. Nizam'ın tek isteği vardır, Şaban tarafından el koyulan uyuşturucu parasıdır. Takas için bunu şart koşar. 

Ekip, Şaban'a ulaşır ve parayı kurtarmayı başarır. Sıra takasa gelir. Takas için Aylin bu zor görevi kendisi yapmak ister. Rıza Baba mecbur kalır ve görevi Aylin'e verir. Takas vapurda gerçekleşecektir; fakat, ekibin müdahale edemediği bir olay gerçekleşir. Şebekenin adamı ile Aylin, boğazın serin sularına atlar. Çete ekibi saf dışı edebilmek için böyle bir harekette bulunur. Aylin, şebekenin adamları ile patronun buluşma alanına giderken büyük bir sorun yaşanır.

Mesut, Özel Harekat zamanlarından tanıdığı Ekrem ile bir dava yüzünden karşı karşıya kalır. Bir banka soygununa karışan eski bir istihbaratçı herkesi açık edecek listeye ulaşmıştır. Özel Harekatçıların tüm bilgilerinin olduğu bu listenin terör örgütlerine satılacağını öğrenen Mesut, Ekrem ile birlikte hareket eder. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ekrem, Mesut'un kellesini isteyen bir şebekenin çalışanıdır. Mesut'un hayatı tehlikededir...

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum