Arkadaşını öldürüp gasp ettiği parasıyla rakı içerken yakalandı

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, hurdacılık yapan arkadaşı Cuma Özyurt'u (52) iddiaya göre, öldürüp gasp ettiği parası ile de bir restoranda alkol alırken yakalanan Serdar Yalçın (38), çıkarıldığı mahkemede tutuklandı

07 Aralık 2012, Cuma 21:29
A A
Arkadaşını öldürüp gasp ettiği parasıyla rakı içerken yakalandı

Olay, dün öğle saatlerinde ilçeye bağlı Davutlar Beldesi’nde meydana geldi. Hurdacılık yapan Cuma Özyurt, oto yıkama işince çalışan arkadaşı Serdar Yalçın’ın evine misafirliğe gitti. İkili arasında henüz bilinmeyen nedenle çıkan tartışmada kan döküldü. İddiaya göre Yalçın, belinden çıkardığı tabanca ile Özyurt’a ateş etti. Başına isabet eden 4 kurşunla Özyurt olay yerinde öldü. Yalçın, ölen arkadaşının cebindeki 800 Lirayı alıp evden çıkıp Yayla Köy’ündeki bir restorana gitti.

Serdar Yalçın’ın işe gitmemesi üzerine merak eden patronu evine gitti. Özyurt’un cesedi ile karşılaşan adam durumu, polise bildirdi. Harekete geçen ekipler Serdar Yalçın’ı restoranda alkol alırken yakaladı. Gözaltına alınan ve sorgulanmak için emniyete götürülen Yalçın’ın cinayeti itiraf edip, parayı aldığını söylediği öğrenildi. İşlemlerinin ardından adlliyeye sevk edilen Serdar Yalçın, tutuklandı.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fotoğraflarla tarihi buluşma