Artık bir gelenek: Ado Den Haag taraftarından hasta çocuklara oyuncaklı jest

Ado Den Haag taraftarının artık bir gelenek haline getirdiği jest, bu sene de tekrar edildi. Feyenoord'un stadında oynanan Feyenoord-Ado Den Haag maçına davet edilen hasta çocuklar, deplasman takımı Den Haag'ın taraftarları tarafından oyuncak yağmuruna tutuldu.

16 Eylül 2019, Pazartesi 15:22
A A
Artık bir gelenek: Ado Den Haag taraftarından hasta çocuklara oyuncaklı jest

Feyenoord'un stadı 'De Kuip'in yakınlarında bulunan Rotterdam Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören ufaklıklar her sene olduğu gibi bu sene de maça davet edildi. Deplasman takımı Ado Den Haag'ın cefakar taraftarları da yine önceki senelerde olduğu gibi hasta çocukların bulunduğu tribüne 12'nci dakikada peluş oyuncaklar yağdırarak onları mutlu etti.


&mdash; Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) September 15, 2019 ?ref_src=twsrc%5Etfw"><blockquote class="twitter-tweet"><p lang="nl" dir="ltr">Twaalfde minuut = knuffelregen! 🧸 <br><br>Opnieuw een prachtig gebaar van de supporters van <a href="https://twitter.com/ADODenHaag?ref_src=twsrc%5Etfw">@ADODenHaag</a> en Feyenoord. ❤️<a href="https://twitter.com/hashtag/feyado?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#feyado</a> <a href="https://t.co/n0p7sHq1QG">pic.twitter.com/n0p7sHq1QG</a></p>&mdash; Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) <a href="https://twitter.com/Feyenoord/status/1173217397018439681?ref_src=twsrc%5Etfw">September 15, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>


Böylece Hollanda'da 2016 yılından beri her sene yapılan ve Feyenoord ile Den Haag arasında bir gelenek haline gelen oyuncaklı jest bu sene de gerçekleşmiş oldu. Aynı uygulamayı yıl içerisinde Hollanda takımı Excelsior ve İspanya takımı Real Betis de gerçekleştiriyor.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...