Artık saklanmıyor

Türkiye'de dördüncü, Akdeniz Üniversitesi'nde ise ikinci kez yapılan operasyonla yüz nakli olan Turan Çolak, Kiraz Öğretmenevi'nde garson olarak göreve başladı

17 Ağustos 2013, Cumartesi 16:00
A A

Akdeniz Üniversitesi’nde başarılı bir operasyonla, 19 yaşında hayatını kaybeden Tevfik Yılmaz’ın yüzü kendisine nakledilen Çolak, ameliyatın üzerinden geçen bir yılın ardından, daha önce görev yaptığı Kiraz Öğretmenevi’ndeki işine geri döndü.

Çolak, yaptığı açıklamada, ameliyat öncesi garsonluk yaparken, yüzünün görünümü nedeniyle bütün bakışların üzerinde toplandığını ve bu durumdan çok rahatsız olduğunu belirterek, "hayata küstüğü bir dönemde, gerçek bir mucize yaşadığını" söyledi.

Ameliyat sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür eden Çolak, artık daha özgüvenli ve mutlu şekilde çalıştığını belirtti. Çolak, göz ameliyatı için bir kez daha Antalya’ya hareket etti.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.