'Artık savaşmam gerek'

'Artık savaşmam gerek'

2014 Dünya Kupası Afrika Elemeleri'nde Nijerya'nın Etiyopya'yı 2-1 mağlup ettiği maçta 2 gol birden atan Emmanuel Emenike, milli takımda 2 yıldır birbirini çok iyi tanıyan arkadaşlarıyla oynadığını, Fenerbahçe'de henüz yeni olduğunu söyledi

17 Ekim 2013, Perşembe 14:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Emenike, "Fakat ben de artık savaşması gerektiğinin farkındayım" dedi. FB TV’ye açıklamalar yapan Emenike, "Milli takımdaki performansımı iyi buluyorum, şu anda oradaki performansım çok iyi gidiyor.

Özellikle Afrika Kupası’ndan sonra, o günden bugün gelen süreçte çok iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Şu anda işler iyi gidiyor orada. 2 yıldır orada takım halinde aynı oyuncularla oynuyoruz ve 2 yıldır bir birimizi artık çok iyi tanıdık. Bu nedenle orada çok iyi bir performans gösteriyorum.

Ne zaman nereye koşu yapacağımı, ne zaman ne yapacağımı çok iyi bilen oyuncular var. Fakat Fenerbahçe Ailesi’ne ben yeni katıldım. O yüzden belki biraz bu yönden kendimi gerek takım arkadaşlarıma, gerekse hocama tam ispatlama şansı bulamadım. Fakat ben de artık savaşmam gerektiğinin farkındayım. Bu takım için savaşmak ve performansımı ortaya koymak zorundayım.

Beraber hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmak gerektiğinin farkındayım" dedi. Kayseri Erciyesspor maçı hakkındaki görüşlerini de dile getiren Emenike, "İyi bir maç olacağını düşünüyorum. İnancım şu şekilde:

Biz oraya gideceğiz ve 3 puanı alacağız. Benim için en önemli şey ve isteğimiz bu; 3 puanı almak" diye konuştu.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şampiyon dördüncü kez İzmir'de belli olabilir