Önceki Fotolar

Artvin'de gazete dağıtıcısı 625 bin lira ikramiye kazandı, 1.5 ay sonra öğrendi

Artvin´de gazete dağıtıcısı 40 yaşındaki Mehmet Cihan, Milli Piyango´nun 9 Eylül çekilişinde biletine büyük ikramiye isabet ettiğini 1.5 ay sonra gittiği büfede öğrendi

01 Kasım 2017, Çarşamba 15:41 Son Güncelleme:
A A

Artvin’de ev almayı düşündüğünü anlatan Mehmet Cihan, "Biz fakirlikten geldik. Bu para bana çok. Ben yine aynı Mehmet Cihan´ım. Çalışmaya devam edeceğim. Piyango böyle bir şey işte.Kime ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Bana bu bileti satan Yücel Aslan´a, yardımcı olan Lale ablaya, Bugüne kadar 15 yıldır bana iş veren, İsmet Başar´a çok teşekkür ederim" diyerek döneceği Artvin´de tüm dost ve akrabalarına yemek vereceğini söyledi.

Talihliye 50 lira borç veren Lale Akgök de "Benden bir şeyler aldı ama parası yetmeyince cebindeki bileti belki amorti çıkmıştır diyerek bana uzattı. Bende kontrol ettiğimde büyük ikramiye çıktığını fark ettim. Ona notere gitmesini söyledim. Parası çıkışmayınca 50 lira da verdim" dedi.  Bileti satan Yücel Aslan ise "Bileti benden 1.5 ay önce almış. İkramiyenin ihtiyacı olan birine çıkmasına sevindik" ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER "Aile Şerefi" filminin hafızalara kazınan isimleri bir arada! Değişimleri ise şaşırttı!