Arzum Onan: Hayata yeniden bağlanıyorum

1993 Türkiye Güzeli Arzum Onan, önceki gün gerçekleşen boya reklamının lansmanına katıldı. Lansmanda güzelliği ve zerafetiyle ilgi odağı olan Arzum Onan samimi açıklamalarda bulundu.

04 Kasım 2021, Perşembe 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arzum Onan, “Kendi özüme döndüğüm, iç dünyamı dinlediğim ve evimde çokça vakit geçirdiğim bir yıldan sonra sevdiklerime, dış dünyaya, doğaya ve hatta hayata yeniden bağlanıyorum diyebilirim. Pandeminin bize kattığı olumlu şeyleri düşünmek istiyorum” dedi. “Değişen dünyayla birlikte farkındalığım, alışkanlıklarım ve bundan doğan ihtiyaçlarım da değişti” Onan, “Bulunduğum alanı da bu ihtiyaçlara göre düzenliyorum. Evim bunların başında geliyor. Kalıpların dışına çıkarak ve ruh dünyamdan ilham alarak sanatıma, evime ve yaptığım her işe modumu yansıtıyorum” açıklamasında bulundu.


Arzum Onan, “Mesela bütün evi aynı renge değil; her odayı bambaşka bir dünyaya çeviriyorum. Yaşam alanımı dileğim gibi renklendirmek ruhuma da iyi geliyor" dedi.


'GENETİK AÇIDAN TORPİLLİYİM'

'GENETİK AÇIDAN TORPİLLİYİM'

Daha önce güzellik konusunda konuşan Onan, "Herkes kendime nasıl baktığımı merak ediyor. Fazla makyaj yapmam, çok su içerim. Ama işin aslı; genetik açıdan torpilliyim. Annem ve teyzem de çok güzeldir" dedi.


1996 yılından beri oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evli olan Arzum Onan, 'Mutlu evliliğin sırrı ne?' sorusuna, "Aslında bir sırrı yok. Evlilik emek ister. Emeksiz yürümez. Zaman, sabır, disiplin gerekir. İnsan yeri geliyor, kendine bile tahammül edemiyor, değişiyor ve dönüşüyor" diye yanıt verdi.


Sonrasında 'Neden ikinci çocuk yapmadıkları' sorusuna yanıt veren güzel oyuncu, "İkinci çocuk yapacaktık ama sağlık sorunları baş gösterdi. Sonra da Can ile kardeşinin arasının fazla olmasını istemedim" dedi.


2004 yılında lenf kanserine yakalanan Arzum Onan, iki yıllık tedavinin ardından hastalığı yenmişti. Bir dönem oyunculuk da yapan Onan, "Şimdilik oyunculuk düşünmüyorum" diyerek setlere dönmeyeceğini de söyledi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşkın Nur Yengi taburcu oldu