ASAT, Bahtılı'ya 7 bin 662 metrekarelik depo yapıyor

ASAT, Bahtılı'ya 7 bin 662 metrekarelik depo yapıyor

ASAT, Bahtılı'ya 7 bin 662 metrekarelik depo yapıyor

21 Haziran 2021, Pazartesi 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - AHTALYA Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Antalyalılara daha sağlıklı ve kaliteli hizmet sunabilmek için Bahtılı'da yeni bir depo yapıyor. 7 bin 662 metrekarelik alana inşa edilmekte olan depoda tüm Antalya'nın içme suyu malzemeleri depolanacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Başkan Muhitin Böcek'in talimatıyla planlı, kurallı ve kimlikli bir kent için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Bahtılı'da ASAT'a ait içme suyu üretim ve dağıtımında gerekli olan tüm malzemelerin toplanacağı bir depo inşa ediliyor.

11 MİLYON 580 BİN LİRALIK YATIRIM

KDV dahil 11 milyon 580 bin TL sözleşme bedelli iş kapsamında ASAT Su Üretim Şube Müdürlüğü'nün klorlama, trafo, pano, dalgıç pompaları ve elektrik malzemeleri için 3 bin 894 metrekare, Su Şebeke Şube Müdürlüğü'nün içme suyu boruları ve ek parçaları için 3 bin 768 metrekare olmak üzere toplamda 7 bin 662 metrekare depolama alanı inşa ediliyor. Depo tamamlandığında Antalya'nın batısında Fethiye sınırından, doğusunda Anamur sınırına kadar 657 kilometre mesafede gerekli olacak tüm içme suyu malzemelerinin sevkiyatı buradan gerçekleştirilecek.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğu Garajı'nda 1343. Sokak trafiğe kapatıldı