ASAT'tan arızalara müdahale

ASAT'tan arızalara müdahale

ASAT'tan arızalara müdahale

27 Kasım 2019, Çarşamba 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi ASAT ekipleri, Akseki, Elmalı ve Finike'de meydana gelen içme suyu ve kanalizasyon hatlarındaki arızalarını giderdi.

ASAT Genel Müdürlüğü, vatandaşın kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde içme suyu ve kanalizasyon hizmetli alabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bir taraftan içme suyu ve kanalizasyon altyapısını güçlendirirken, diğer taraftan bu alanda yaşanan sorunları en aza indirmek için gece gündüz çalışıyor.

İÇME SUYU ARIZASI GİDERİLDİ

Ekipler son olarak Elmalı Yuva Mahallesi'nde içme suyu şebeke hattında meydana gelen arızaya müdahale etti. Ekiplerin noktasal olarak yaptığı kazı çalışmasının ardından arıza giderildi ve kaçak önlenmiş oldu. Hattan beslenen mahalle sakinleri kısa sürede suya kavuştu.

AKSEKİ'DE YENİ HAT ÇEKİLDİ

ASAT, Akseki'de meydana gelen kanalizasyon hattı arızası için çalışma başlattı. Arızanın yaşandığı noktaya yeni hat çeken ASAT ekipleri, özverili çalışmaları neticesinde esnaf ve vatandaşın mağdur olmasını engelledi. Ekipler kısa sürede sorunu çözerek bölgedeki hattı hizmete aldı.

FİNİKE'DE HIZLI MÜDAHALE

ASAT, Finike ilçesi Gökçeyaka ve Gökbük mahallelerinde meydana gelen içme suyu arızasına vakit kaybetmeden müdahale etti. Yaklaşık 200 aboneyi besleyen isale hattında tespit edilen arıza kısa sürede tamir edildi. Böylece, hem içme suyunun boşa akması önlendi hem de vatandaşların basınç düşüklüğü nedeniyle kesinti yaşamasının önüne geçildi.

FOTOĞRAFLI

 

 

 

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başarılı güreşçiye kaymakamdan hediye