ASAT'tan Gazipaşa ve Alanya ziyareti

ASAT'tan Gazipaşa ve Alanya ziyareti

ASAT'tan Gazipaşa ve Alanya ziyareti

11 Kasım 2019, Pazartesi 11:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ASAT Genel Müdürlüğü tarafından ilçelere düzenlenen, hizmetleri yerinde inceleme ve birimler arasında etkili iletişim amaçlı ziyaretlerin üçüncüsü, Gazipaşa ve Alanya'ya gerçekleştirildi.

ASAT yetkililerinden oluşan heyetin ilk durağı Gazipaşa oldu. Şube müdürü ve çalışanlarla buluşan ASAT ekibi, ilçenin genel durumu ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Yapılan toplantıda durum değerlendirmesi ile birlikte mevcut ihtiyaçlar ve projeler konuşuldu.

ARITMA TESİSİ İNCELENDİ

Gazipaşa'da devam eden atık su altyapı çalışmalarını ve kanal temizleme aracını sahada gözlemleyen ekip, buradan arıtma tesisine geçti. Gazipaşa Atık Su Arıtma Tesisi'ndeki incelemenin ardından heyet Alanya'ya geçti.

ALANYA'DA SAHA ÇALIŞMALARI

Heyet ikinci durak olan Alanya'da şube müdürü ve çalışanlarla toplantı gerçekleştirildikten sonra ilçe içinde saha çalışmalarını yerinde izleyerek personelden bilgi aldı. Son olarak ilçe şube yönetimi ile beraber Mahmutlar Hizmet Binası ve Kapalı Düzenli Malzeme Deposunu gezen heyet, Alanya'da gerçekleştirilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Muratpaşa'da vezne kolaylığı