Asena Atalay’ın Caner Erkin’e açtığı nafaka davasında yeni duruşma

Boşandığı eşi futbolcu Caner Erkin'e karşı aylık 50 bin liralık iştirak ve yardım nafakası talebiyle dava açan Asena Atalay duruşmada tanıklarını dinletti

30 Mayıs 2017, Salı 15:37
A A
Asena Atalay’ın Caner Erkin’e açtığı nafaka davasında yeni duruşma
İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Asena Atalay avukatı ile katıldı.

Caner Erkin ise duruşmaya katılmadı. Caner Erkin’i duruşmada avukatları temsil etti.
 

BAKICI KONUŞTU


Duruşmada çocuğun bakıcısı, piyano öğretmeni ve İngilizce öğretmeni tanık olarak dinlendi. Duruşmada tanık olarak dinlenen bakıcı Esma Demirbaş, “1.5 yıldır çocuğun bakıcısıyım. 3 bin lira maaş alıyorum. Çocuk ana okuluna gidiyor. Yüzme kursuna gidiyor. İngilizce dersi alıyor. Giderleri kimin karşıladığını bilmiyorum” dedi.
 

"DERS ÜCRETLERİNİ ASENA HANIM'DAN ALIYORUZ"


İngilizce ve piyano öğretmenleri de saati 250 liradan haftada 1-2 gün ders verdiklerini belirerek “Ders ücretlerini Asena Hanım’dan alıyoruz” dediler. Caner Erkin’in  tanıklarının dinlenmesi için duruşma  ertelendi. Asena Atalay, 6 yaşındaki oğlunun barınma giderleri, sağlık giderleri, özel okul, spor ve müzik eğitimi, gıda masrafı, ulaşım giderleri, bakıcı parası, özel yabancı dil eğitmen, dershane, yurt dışı okul, özel eğitmen, tatil masrafları için Caner Erkin’den aylık 50 bin TL iştirak nafakası istemişti.


Caner Erkin-Asena Atalay'ın velayet davasında gerginlik


Asena Atalay'a mahkemeden ret


Asena Atalay'dan oğluna dikkat çeken doğum günü mesajı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.