Aşık olmuşlardı tek sorun farklı kişilerle evliydiler

Gizli aşk yaşayan Nurcan Özçelik ile Şaban Uçar eşlerinden boşanıp evlenmek istiyordu. Fakat aile ve çevrelerinin tavrından çekiniyorlardı. Umutsuzluğa kapılıp ellerini atkıyla bağladıktan sonra birlikte ölüme gittiler

11 Ocak 2013, Cuma 18:10
A A
Aşık olmuşlardı tek sorun farklı kişilerle evliydiler

Körfez İlçesi sahilinde cesetleri bulunan 27 yaşındaki Nurcan Özçelik ile 30 yaşındaki Şaban Uçar’ın başkalarıyla evli oldukları ve gizli aşk yaşadıkları belirtildi. Özçelik ve Uçar’ın eşlerinden boşanıp evlenmelerinde umutsuzluğa kapıldıkları, ellerini atkıyla bağladıktan sonra birlikte denize atladıkları anlaşıldı.

Bir görgü tanığı, Nuran Özçelik ve Şaban Uçar’ın, Derince İlçesi’nin 60 Evler sahilindeki Harikalar Dünyası adlı parkın Körfez İlçesi tarafındaki iskeleye geldiğini ve bir süre sonra birlikte denize atladıklarını söyledi. Polise ifade veren bu görgü tanığı, "Önce erkeğin kadını denize attığını sanmıştım. Kadın denize düşerken onunla birlikte erkek de denize düştü" dedi.

Bu ifadeler de Nurcan Özçelik ve Şaban Uçar’ın denize atlamadan önce ellerini atkıyla bağladıkları suya düştükten sonra ellerini hareket ettiremedikleri için hemen batarak boğuldukları anlaşıldı.

Polis, birlikte intihar eden Nurcan Özçelik ile Şaban Uçar’ın ailelerine ulaşmaya çalışıyor.
DHA
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.