Aşırı mutsuz kedi ve aşırı mutlu köpeğin ilginç arkadaşlığı

Kedi ve köpeklerin çok yakın dostluklar kurabildiğine sıklıkla şahit oluyor. Ancak bu kez işler biraz farklı! Casper ve Romeo kardeşlerin biri çok mutlu diğeri ise çok mutsuz. Bu da onları eşsiz bir dost yapıyor. İşte sosyal medyanın yeni fenomenleri...

22 Şubat 2021, Pazartesi 15:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Romeo ve Casper ile tanışın! Samoyed cinsi köpek Casper ve huysuz mu huysuz kedi Romeo, birbirinin en dostu.

Bu şirin dostların en büyük özelliği ise birinin aşırı mutlu, diğerinin ise aşırı mutsuz görünmesi. Öyle ki, bu sayede Instagram'da 60 binden fazla takipçi elde etmişler.

2 sevimli pamuk, farklı karakterlere sahip olsalar da birlikte maceradan maceraya koşmayı çok seviyor.

Casper ve Romeo, 2 yıldır birlikteler. Birlikte yürümeyi çok seviyorlar. Ancak Romeo'nun sosyalleşme isteği kısa sürede bitebiliyor.

Sevimli ikili birlikte poz vermeyi de çok seviyor. Şans bu ya, sahipleri de profesyonel bir fotoğrafçı! Onların en iyi anlarını ölümsüzleştiriyor.

Romeo biraz tavırlı bir kedi olsa da Casper yatağını onunla paylaşmayı çok seviyor. Hatta Casper ona fotoğraflarda poz desteği bile veriyor. İkilinin pozlarını sosyal medya öyle seviyor ki, fotoğrafları 'caps'lere konu oluyor.


Casper ve Romeo'nun arasında tanıştıkları andan itibaren bir bağ oluştu. Farklılıklarına rağmen çok iyi arkadaş oldular.

Romeo'nun ise zaman zaman Casper'ın gülümsemesine anlam veremediği açıkça belli oluyor.

Bize de sevimli dostlarımızın paylaşımlarına bakarak 'like' atmak düşüyor :)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İngiltere'nin resmi fare avcısı: Larry