Aşk Adası programının tanınan ismi kavga ederken görüntülendi

Aşk Adası isimli yarışma programı ile adını duyuran 29 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Anna Vakili, İngiltere'nin başkenti Londra'da bir parkta tartıştığı genç kadını saçlarından tutup yere fırlattı.

27 Mayıs 2020, Çarşamba 22:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Anna Vakili, tartıştığı genç kızı saçlarından tutarak yere düşürdü. Anna'nın 28 yaşındaki kız kardeşi Mandi ise yere düşen genç kızı tekme attı. Anna ve kız kardeşinin genç kıza saldırdıkları anları olay yerinde bulunan bir kişi videoya aldı. Anna'nın sözcüsü, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada; 'Anna'nın kız kardeşi ve kuzeni ile beraber yürürken eşyalarını çalmaya çalışan bir grup tarafından kendilerine saldırıldığını ve silahla tehdit edildiklerini' söyledi. Ancak Instagram'da paylaşılan görüntüde Anna'nın yerde bir genç kızı saçlarında sürüklediğini kız kardeşinin de tekmelediği görülüyor."

Saldırıya uğrayan genç kızın bir aile üyesi yaptığı açıklamada genç kızın parkta oturduğu sırada Anna, kız kardeşi ve kuzenin saldırısına uğradığını, kızın ve arkadaşının masum olduğunu söyledi. Anna'nın silah ile tehdit ediliği iddiasının doğru olmadığını tüm gerçeklerin videoda göründüğünü anlatan kişi, polisin yapacağı soruşturma sonrası her şeyin ortaya çıkacağını söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aynayı görünce dans eden örümcek