Asker yemin töreninde evlilik teklif etti

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Muhabere Elektronik Bilgi Sistemleri (MEBS) Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda 3 bin 69 asker için yemin töreni düzenlendi. Tören sonrasında bir asker, arkadaşlarının da yardımıyla sevgilisine evlilik teklif etti  

25 Şubat 2017, Cumartesi 22:02
A A

MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında temel eğitimlerini tamamlayan 3 bin 69 asker için yapılan yemin töreninin ardından, askerler aileleriyle bir araya gelerek hasret giderdi. 

Temel eğitimini tamamlayarak yemin eden erlerden Samsunlu Mücahit Yılmaz, kız arkadaşına evlenme teklifi etti.

ARKADAŞLARI YARDIM ETTİ

ARKADAŞLARI YARDIM ETTİ

Renkli görüntülerin yaşandığı teklif sırasında birkaç er de ellerinde tuttukları şeklindeki karton parçalarıyla "Benimle evlenir misin?" yazdı. Yılmaz da kız arkadaşının önünde diz çökerek ona evlilik yüzüğünü verdi. 

'EVET' DEDİ

'EVET' DEDİ

Kız arkadaşının evlenme teklifine "Evet" cevabı vermesi üzerine arkadaşları, sevinçle Yılmaz'la kucaklaştı, erin kız arkadaşı ve çevredekiler de duygusal anlar yaşadı.  

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.