Aşkınızı zirveye taşıyın: İlişkiyi güçlendiren altın kurallar

Aşkınızı zirveye taşıyacak, ilişkiyi güçlendiren şeyler tahmin ettiğinizden çok daha basit. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, en mutlu ilişkiler, yakınlaşmak için yaratılan minicik fırsatlardan besleniyor. Ayakları yere basan, sağlıklı ve güçlü bir ilişki için çok da büyük şeylere ihtiyacınız yok. İşte ilişkinizi güçlendirecek altın kurallar!

05 Haziran 2021, Cumartesi 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İlk kural, küçük jestler

İlk kural, küçük jestler

İnsanlar, eşleri onları düşündüklerini göstermek için küçük jestler yaptığında kendilerini değerli hissederler. Bu nedenle onun sevdiği küçük bir şeyi hatırlamanız bile onu mutlu edecektir.


Samimiyet olmazsa, hiç bir işe yaramaz

Samimiyet olmazsa, hiç bir işe yaramaz

İlişkilerde iletişim son derece önemlidir. Birbirimizle yakın bir şekilde konuşmak yakınlık duygularımızı artırabilir. 1997'de, New York'ta yapılan bir araştırmada birbirlerine giderek daha samimi sorular soran katılımcılardan ikisi deney nedeniyle birbirine aşık oldu.


Aklınızın bir köşesine yazın; özgürlük gerçek aşkı besler

Aklınızın bir köşesine yazın; özgürlük gerçek aşkı besler

Birbirinizin hayatlarına saygı göstermeli ve partnerinizi özgür bırakmalısınız. Bu onlara kendileriyle vakit geçirme olanağı sağlayacaktır. Evli çiftler eşleriyle konuşup yalnız kalma ihtiyacı duydukları zamanı söylemeliler.Uzun bir birliktelikte eğlence yoksa, aşk da yok!

Uzun bir birliktelikte eğlence yoksa, aşk da yok!

Yemek pişirmek veya televizyon seyretmek gibi dans etmek de insanların birlikte yapabileceği bir etkinliktir. Farklı insanlar için farklı şeyler ifade edebilir. Yemek pişirmek, oyun oynamak ya da dans etmek! Beraber eğleneceğiniz bir etkinlik bulmak ilişkiyi güçlendirmek konusunda oldukça önemlidir.

Beraber eğlendiğiniz partneriniz sizinle birçok şey paylaştığını görecektir. Gerçekleştirdiğiniz etkinlikler sayesinde anı biriktirecek ve ilişkinizi güçlendireceksiniz.Bu tür özgürlük alanları sadece partnerinize değil, size de iyi gelecektir. Kendinize ayırdığınız zamanı kaliteli geçirerek birçok şeyi aynı anda başarabilirsiniz.


Ortak paydada buluşun

Ortak paydada buluşunOrtak payda da buluşun.

Ortak payda da buluşun.

Çocuklar, evcil hayvanlar, din, ilgi alanları veya hobiler sizi ortak bir paydada buluşturabilir. Bu tür durumlarda bir takım veya bir aile gibi hissederek ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Pembenar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En çekici erkek tipleri açıklandı! İlişkilerdeki şansınız artacak...