'Aşkta sınıfta kaldım'

'Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan 'Seyahatname' adlı dergiye verdiği röportajda aşk hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı

05 Ağustos 2014, Salı 08:13
A A

'Anadolu Ateşi'nin sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan 'Seyahatname' adlı dergiye verdiği röportajda aşk hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Mustafa Erdoğan 2004'te evlenip 2012'de boşandığı, 3 oğlunun annesi Gülben Ergen'i isim vermeden anmış oldu.

İŞTE O SöZLER: “Aşkta sınıfta kalmış bir adamım. Aşırı güvenden notum kırılmış. Ya fazla kırılmışım ya da benimle aynı gezegenden gelen insanlar artık yok.” “Aşık olamıyorum. Son deneyimim beni fazla savurdu. Bu konuya mesai harcamıyorum.”

'BİR DAHA ASLA EVLENMEM' Mustafa Erdoğan “Tekrar evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna da “Asla” cevabını vermiş. Şair bir arkadaşının 'Can çekişen aşkları vurmalı' sözünü çok sevdiğinden söz etmiş. “Aşk size ilk olarak neyi çağrıştırır?” sorusunu şöyle yanıtlamış: “çocuklarım.” Mustafa Erdoğan'ın eski eşi Gülben Ergen yakında Habertürk TV Haber Koordinatörü Erhan çelik ile evlenecek. Gülben Ergen geçen kış 'Yüz Yüze'ye yaptığı açıklamada Mustafa Erdoğan için şunları söylemişti: “Bir babanın çocuklarına verebileceği en büyük hediye onların annesini sevmektir. Ama o sevmedi.”

Sıradaki haber yükleniyor...