Asla sevgili olunmaması gereken 6 erkek tipi

Erkekler kaça ayrılır bilinmez ama asla sevgili olunmaması gereken erkek tipleri altıya ayrılıyor. Her şeyin en güzelini hak eden kadınlara, gördükleri anda kaçmaları gereken erkek tiplerini anlattık.

13 Mart 2021, Cumartesi 09:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Geçmişten yaralılar

Geçmişten yaralılar

Geçmişlerinde mutlaka uzun bir ilişki ya da evlilik vardır. Bu ilişki onları bir bakıma bağımlı hale getirmiştir. Attıkları her adımda mazinin acısını hissederler. Yeni kuracakları ilişki de bu adımlardan sadece birisidir. Sinirli insanlardır, karşılarındakine güvenmezler ve sürekli kıskançlık krizleri çıkarırlar. Onlara sorduğun tüm soruların asla tam bir cevabı yoktur. Sürekli bir yanlarını saklarlar. Dış dünyaya öyle katı bir duvar çekmişlerdir ki, o duvarları aşabilmek imkansız hale gelmiştir. Bu tip erkeklerle birlikte olduğunda, ilişkinin de tıpkı verilen cevaplar gibi hep yarım olduğunu hissedersin. Çünkü seni asla içselleştiremezler. Seni kendilerinden ittikleri gibi, senin de karşındakinin bir parçası olma çabalarına yanıt vermezler.

Çocuksular

Çocuksular

Beraber geçirdiğin her geceyi festivale çevirmeye kalkarlar. Önerdikleri aktiviteler sana bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlar ve anlamsızlaşır. Ama işi ona bıraksan, “hadi parka gidelim” diyen çocuklar gibi seni sürekli peşlerinden sürükleyeceklerdir. Tüm bu enerji patlamalarına karşın, işler ciddileşince dev tembellere dönüşürler. Her şeyi senden beklerler. Oturdukları yerden yemekleri önlerine gelsin, faturalarını sihirli eller ödesin isterler.


Sorumluluktan kaçanlar

Sorumluluktan kaçanlar

Sorumluluktan kaçma eğilimindeki erkekler, çocuksu erkeklerden farklı olarak harika işlere sahip olabilirler. Kendi evleri, arabaları, bol paraları da olabilir. Yani, rahatları yerindedir. Ama bu rahat öylesine tatlıdır ki, düzenlerini asla bozmak istemezler. Beraber yaşamak ya da evlenmek gibi bir düşüncen mi var? Asla yanaşmayacaktır.

Narsistler

Narsistler

Seni sevdiklerinden daha çok kendilerini sevdiklerinden emin olabilirsin. Genellikle gözleri kendilerine “muhtaç” olacak kadınları arar. Kendilerinin olağanüstü özelliklere sahip olduklarını düşündüklerinden, karşılarındakinin önemsediklerini önemsemez, gereksiz görürler. Baskın kişilerdir. Olayları kolaylıkla kendi çıkarları doğrultusunda manipüle eder ve üste çıkarlar. İlk tanıştığınızda seni romantik hamleleri ve zekalarıyla etkilerler. Ama aslında bunların hepsi sinsi bir planın parçasıdır.

Büyük konuşanlar

Büyük konuşanlar

Akıllarında hep büyük planlar vardır. Sen sadece el ele tutuşup yağmur altında yürümenin hayallerini kurarken, onun aklında yurt dışında en lüks otellerde rahat bir uyku çekmek vardır. Gelecekte dev malikanelerde yaşayacaklarına inanırlar. Sürekli konuşur, hayaller kurar; ama o hayalleri gerçekleştirmek için de asla kıllarını bile kıpırdatmazlar. Hep bir mucize beklerler.

Otlakçılar

Otlakçılar

Yıllarca uğraştın, kariyerini belirli bir noktaya getirdin ve ekonomik açıdan kafanın rahat olduğundan eminsin. Sonra da onunla tanıştın. İlk başta her şey rüya gibiydi. Zaman ilerledikçe işler tersine döndü. Kendini acındırması, sana ne kadar muhtaç olduğunu her fırsatta dillendirmesi, bir süre sonra senden aldığı sözde borçlarla pekişmeye başladı. Çünkü bu onun doğasında var. Senin duygularını nasıl sömüreceğini çok iyi biliyor. Bu tarz erkekler, kadınların duygusal noktalarını çok iyi tanıdıklarından, onlardan nasıl faydalanacaklarını da çok iyi bilirler. Dertleri ve ihtiyaçları ise asla bitmez. Sürekli bir şeyler talep ederler. Bu talepler para ile de sınırlı kalmaz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlüler sevgililerine nasıl evlenme teklifi etti?