Aslan burçları hakkında her şey: Aslan burcu ve aşk uyumları

Aslan burcu aşk hayatında nasıldır? Hangi burçlarla iyi anlaşır, hangileriyle iyi sevgili olur? Aslan burcu nasıl kişilerden hoşlanır? Romantik midir? Aslan burcu hakkında merak ettiğiniz her şeyi astrolog Filiz Özkol yazdı.

06 Ocak 2021, Çarşamba 14:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aslan burcu erkeği

Aslan burcu erkeği

Sıcak, romantik ve ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu için de güzel aşk sözleri söylemekte üstüne yoktur. Bulunduğu ortamda sevgi krallığını ilan etmeye hazırdır. Çekici ve toplumda kendini belli eden kişilerdir. Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor idare ederler. Aslan burcu partnerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlandığı için, en küçük bir ilgisizlik karşısında tüm dengesini yitirir. Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Sizi seven bir aslan erkeğinden kurtulmanız o kadar kolay olmaz. O sizi seçmişse direnmeniz faydasızdır. Farklı aşkların kahramanı olmaya eğilimlidirler. Güçlü yapılarını çocuklarına da yansıtarak onların mükemmel olmasına çalışırlar. Aslan babası iyi bir baba olmanın tüm özelliklerini taşır.


Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

Son derece sadık, cömert ve yüce gönüllü olmalarına rağmen, evlilikte her zaman şanslı sayılmazlar. Hatta ilişkileri tuhaf bir şekilde biter. Yaşamlarında çoğu kez çocuklarıyla sorunları olur ve bu da evliliklerinin gölgelenmesine neden olabilir. Gençlik yıllarında acemi aşkların avcısıyken, yaşı ilerledikçe olgun aşkların görkemli yaratıcısı olur ve yalnız bir yaşamı düşünemez. Duygulu ve romatik bile olsa, lüks yaşam arzusundan vazgeçemez. Hayatında daima ona eşlik edecek aşklar vardır. Seçimleri isabetli ve uygun kişiler olur. Dürüst olduğu için de hayatındaki kişiden bıksa bile onu terk etmeden yaşantısına başka bir kimseyi almaz. Aslan kadınları gece hayatından ve görkemden hoşlanır. Sizden de bu özellikleri yansıtan kıyafet ve eşyalar almanızı isteyebilir. Takıların da yaşantılarında önemli yer tuttuğunu unutmayın. Bu kadın saygı duyduğu bir eşi olduğu zaman yaşantısındaki kişiyi mutlu eder.


Aslan-Koç uyumu

Aslan-Koç uyumu

İşte krallara layık bir ilişki! Koç sizi gördüğü anda kenetlenip kalır. Kendisinden bir şeyler bulduğu özel bir insanla karşı karşıyadır. Karizmatik kişiliğinizden etkilenir, üzerinize düşer ve sizi şımartır. Çünkü yaşamı boyunca sizin gibi birini hayal etmiştir. Ortak çok fazla şeyiniz var. Birbirinizi yönetmeye kalkışmadığınız sürece problem çıkmaz. Koç, son derece özgür bir yapıya sahip ve hep kendi doğrularıyla yaşar. Siz onun kişiliğine saygı göstermeyi başarabilirseniz her şey mükemmel olur. Koç kıskançtır ve bir Aslan'ı kıskanmamak imkansızdır. Doğa bile size destek verirken, bu duyguların önüne nasıl geçeceksiniz bilmiyoruz. Doğru insanla birlikteniz ve bu ilişkiyi, ikinizin de feda etmeye hakkınız yok. 


Aslan-Boğa uyumu

Aslan-Boğa uyumu

Sabit ve inatçı kişiliğinden ödün vermeyen iki kişi. Bu ilişkiden ne beklediğinizi iyi sorgulamanız gerek. Aradığınız aşk mı? Dostluk mu? Eğer isterseniz her ikisi de mükemmel olur. İkiniz de inatlaşmayı seviyorsunuz. Ödün vermek tarzınız değil. Fakat aranızdaki cinsel çekim, tüm kırgınlıkları ve tartışmaları eritecek kadar güçlü. Birbirinize dokunduğunuz anda her şeyi unutur ve birbirinizin kollarına atılırsınız. Yasak elmanın bu kadar güzel sunulduğu bir aşk sofrasından kim vazgeçebilir ki? Savaşmadığınız günlerin tadını, en ateşli aşk geceleriyle geçiren bir ilişki için, bilmem daha ne söylenebilir? Duygu, romantizm, kıskançlık ve ömür boyu sürecek bir aşk sizi bekliyor.  


Aslan-İkizler uyumu

Aslan-İkizler uyumu

İkizler insanını gördüğünüz anda beğeneceğinizden şüpheniz olmasın. İkizler de sizi gördüğü anda aşık olacak. Öyle ya, sizin gibi üstün nitelikli kişiler her zaman insanın karşısına çıkmaz. Elinizde asanızla yaşamın güzelliklerini onun ayağına sunmanız İkizlerin aklını başından alır. Üstelik onun da sizden farkı yok. Bir İkizler aklını çok sever. Bencil ve egoistir. Sizi sevse bile yarışı bırakmaz ve her alanda üstünlük savaşı verir. Tüm bunları yaparken öyle sevimli ve çekicidir ki... Ona kızmak yerine daha da bağlandığını hissedersiniz. Bir Aslan için, İkizler vazgeçilmez bir tutku halini alır. Zamanla olgunlaşan İkizler, beraberliğinizin tadını daha farklı çıkarır. Bu ilişki ömür boyu sürer.


Aslan-Yengeç uyumu

Aslan-Yengeç uyumu

Bir Yengeç sizi gördüğü anda aşık olur. Üstün nitelikleriniz, onu kendinize bağlama konusunda güçlük çıkarmaz. Fakat bu ilişkide hep bir şeyler yanlış gider. Yengecin size bağlılığı hoşunuza gidebilir fakat daha sonra beraberliğinizde tökezlemeler başlar ve hatalarınızı düşünmeye başlarsınız. Yengeç bu konuda asla suçu kabul etmez. Sizi tatlılıkla ikna etmeye kalkışır ve ısrar eder. Uzun bir beraberlik olmasına izin verin. Çünkü Yengeç’te aradığınız sevecenliği ve sıcaklığı bulacaksınız. O, ömür boyunca size sadık kalır ve yuvasını korumak için her fedakarlığa katlanır. Siz de onun kıskançlıklarına göz yummayı öğrenin. İlişkiniz eskidikçe her şey daha güzel olur.


Aslan-Aslan uyumu

Aslan-Aslan uyumu

İki Aslan bir araya gelirse her şeyin mükemmel olmaması için hiçbir neden yok. İki ateş birlikte çok daha güzel yanar. Onların parlak ışığı çevrelerini de aydınlatır, birçok arkadaş ve dostları onları gıptayla izler. Fakat her şey, dışardan görüldüğü gibi güllük gülistanlık olmaz. İkisinin de olumsuz özelliklerinden dolayı büyük savaşların çıkma olasılığını unutmamak gerek. Kıskançlıkların, egoların çarpıştığı bir ilişki olur fakat aynı alevi başka yerde bulamayacakları için her kavgadan sonra birbirlerinin kollarında atılır ve en güzel anlarında yine kavgaya tutuşurlar. Bazılarına göre bu ilişki ilginç bir film gibi gelebilir fakat kendi içinde korunması gerekir. Bu güzel beraberlik biterse yazık olur.


Aslan-Başak uyumu

Aslan-Başak uyumu

Başak'la kolay anlaşamazsınız. Onun eleştirici yönü sizi rahatsız eder. Ayrıca sizin gibi ihtiraslı ve ateşli değildir. Para harcama konusunda cimrilik yapabilir. Siz, maddeye değer vermediğiniz için, onun davranışları farklı gelir. Bu beraberlik sizi düş kırıklığına uğratır, hatta öfkelendirir. Siz istediğiniz kadar iyi niyetli olun, ona bazı şeyleri göstermeniz çok zor. Başak, kendi doğrularından başka hiç kimseye inanmayacağı için, sürekli tartışma içinde olursunuz. Siz tüm iyi niyetinizle bu beraberliği sürdürmeye çalışsanız da zamanla sönümlenmeye mahkum bir ilişki... En iyisi daha fazla zaman kaybetmeden unutun gitsin. Emin olun dost olmayı daha iyi başaracaksınız.


Aslan-Terazi uyumu

Aslan-Terazi uyumu

İşte anlaşabileceğiniz, hatta ömür boyu sürdürebileceğiniz sıra dışı ve size uygun bir aşk! Ortak o kadar çok özelliğiniz var ki... Lükse düşkünlük, rahat ve kaliteli bir yaşam çabası, dostlara zaman ayırma her ikinizde de mevcut. Sizin mertliğiniz, doğru yönleriniz, güçlü kişiliğinizden Terazi etkilenir ve kendini size sevdirme çabası içinde olur. Fakat tüm bunları yaparken kibarlığı ve nazikliği elden bırakmaz, asla ısrarcı davranmaz. Aranızda kaliteli ve seviyeli bir beraberlik başlar, gerçek mutluluğu birbirinizde bulursunuz. Sesiniz yükselmediğiniz sürece Terazi sizi asla terk etmez, ömür boyu aşkınıza eşlik eder. Bu beraberlik tam anlamıyla dört dörtlük sürer.


Aslan-Akrep uyumu

Aslan-Akrep uyumu

Bir Akrep’le Aslan’ın bir araya gelmesi son derece ilginç. İki güçlü kişiliğin karşılaşmasını arenaya çıkan iki dövüşçü gibi yorumlayabiliriz. Her ikisi de hata yapmamak için birbirlerini tartar. Aslan gururlu ve cömerttir. Akrep ise kuşkucu ve akıllıdır. Fakat Aslan’ın üstünlüğü karşısında kendi silahlarını gizler ve onula anlaşma yoluna gider. Çünkü ikisi de ihtiraslı ve ateşlidir. Akrep, böyle bir ilişkiyi her zaman yaşayamayacağını düşünerek, onunla savaşmak yerine paylaşmayı yeğler. Bu iki üstün kişinin her şeyleri farklı. Gerçekten yaşanmaya değer bir aşk bu. Herkese nasip olmayan bu özel ilişkide, her şey olağanüstü gelişir. Kıskançlık pusuda beklese de onlar bu aşkı eli mahkum yaşar. 


Aslan-Yay uyumu

Aslan-Yay uyumu

Yay korkusuzca size yaklaşır. Çünkü onun yaşamla küçük hesapları yoktur. Ömür boyunca üstünlüğünüzü kabul ettirmiş olan size meydan okuyan bir cengaverdir o. Nice ilişkilerini bir kalemde gözü kırpmadan silmiştir. Böylesine olağanüstü bir kişiyle karşılaşmak sizi sersemletebilir. Kendinize gelir gelmez üstünlük savaşı vermek adına, ona saldırmak isteyebilirsiniz. Fakat aldıracağını zannetmeyin. Üstelik, parlak gözlerini size dikerek, sizi yaralayacak tüm kelimeleri bir çırpıda söyler. Çekiciliği sizi öyle etkiler ki, o kaçtıkça kovalamaya başlarsınız. Sonunu düşünmek bile istemiyoruz. Ateşli Yay’la yaralanmayı göze alarak müthiş bir aşk yaşayabilirsiniz.  


Aslan-Oğlak uyumu

Aslan-Oğlak uyumu

Oğlak’la beraberlik yaşamak en son yapacağınız iş olmalı. Canlı, enerjik, hareketli, dışa dönük, gururlu ve cömert Aslan, içine kapanık, tutucu, tutumlu, kuşkucu, yalnızlığı seven bir Oğlak’la ne paylaşabilir ki? Aralarında elektrik olsa bile sönmeye mahkum bir ateş. İlk günlerin çekiciliği çok çabuk önemini yitirir. Kaliteli bir yaşamı seven Oğlak, Aslan’dan etkilense bile, beklediği ilgiyi göremez. Oğlak seçkin bir kişiliğe sahiptir fakat, yaşama görüşü Aslan’la aralarına bir duvar örer. En iyisi yol yakınken bu ilişkiden vazgeçmek. Nasıl olsa ayrılık kapılarını çalar.  


Aslan-Kova uyumu

Aslan-Kova uyumu

Kova Aslan’ın zıt tipi. Birbirlerini her anlamda çekerler. Aslan kendine benzeyen fakat bu farklı kişiden çok hoşlanır. Onu gördüğü anda kişiliğinden etkilenir, aralarında ortak bir çok payda oluşturur, aynı zevkleri paylaşırlar. Birbirlerini büyülemeyi başaran bu çiftin, kültür düzeyleri eşit olmak şartıyla bu beraberlik ömür boyu sürer. Üstün zekaya sahip Kovalar, ilginç ve marjinal tarzlarıyla, kendi imajlarını ilişkilerine yansıtır. Fazla kıskanılmaktan hoşlanmadıklarını sade bir dille karşısındaki kişiye anlattıkları için Aslan’la saygılı bir beraberliği paylaşırlar. Küçük tartışmaların bile kolay atlatıldığı bu ilişki için olumsuz bir şey söylemek imkansız.


Aslan-Balık uyumu

Aslan-Balık uyumu

Romantik ve duygulu Balık insanını başlangıçta beğenebilirsiniz. O, sakin ve ılımlı davranışlarla yaklaşır ve isteklerini kırmadan sıralar. Fakat sizin kadar güçlü değildir. En küçük tartışmalarınızda kırılır, üzülür ve hatta size kin duyar. Onun asılsız düşleri de, sizi rahatsız eder. Çünkü sizin için her şey somut ilerlerken, geride kalan, yaptıklarınızı yanlış anlayan ve alınganlık gösteren bir Balık'la yaşam güçleşir. Onun üzülmesi, merhamet duygularınızı atağa kaldırabilir. Fakat günün birinde bu ilişki er geç biter. Tüm iyi niyetinizi bu ilişkiye harcayabilirsiniz. Beklenen ayrılığı sadece geciktirirsiniz.


Aslan ayrılığı nasıl yaşar?

Aslan ayrılığı nasıl yaşar?

Siz bir Güneş insanısınız. Gururu ve yüceliği temsil ediyorsunuz. Acınız derin ve gerçek. Yaşam sevincini kaybetmeyi asla kendinize yakıştıramaz, biten aşkın geride kaldığına inanırsınız. Geriye bakmak istemezsiniz. Hayat defterinden bir yaprak daha kapatırken bilirsiniz ki; uğruna canını verdiğiniz aşk, artık ölmüş ve külleri kalmıştır. Yaşamın devam ettiğini ve tanıdığınız özel duyguların bir başka biçimde tekrar canlanacağına eminsinizdir. Yeniden geleceğe dönecek, tarzınızı değiştirecek ve dengenizi bulacaksınız. Şimdiye kadar hiç gitmediğiniz yerleri gezeceksiniz. Gelecek her yeni günde; belki de, en büyük aşkınız saklı olabilir. Bu düşünce sizi ayakta tutmaya ve her gün yeni bir heyecana hazır olmanızı sağlar. Aşkın kırgınlığını çok kolay atlatarak ayrılık acısı çekenler için iyi bir örnek olacaksınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yengeç burçları hakkında her şey: Yengeç burcu ve aşk uyumları