Aslan burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey

Aslan burcu belki de en merak edilen burçlardan bir tanesi. Işıltısıyla girdiği ortamlara neşe getiren, verdiği güvenle dostlarını yüz üstü bırakmayan Aslan burçlarının da bazı konulara karşı hassasiyeti var. Eğer bir Aslan'ın hayatınızda uzun süre var olmasını istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Aksi halde sizden ışık hızıyla uzaklaşacaktır. Her ne olursa olsun bir Aslan burcuna asla söylememeniz gereken 7 şeyi derledik. /ÖZEL

03 Kasım 2021, Çarşamba 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- SENİ FARK ETMEMİŞTİM

1- SENİ FARK ETMEMİŞTİM

Aslan her şeyi affedebilir ama görmezden gelinmeyi asla affetmez. Onaylanmayı ve takdir edilmeyi sever Aslanlar. 

2- NEDEN HER ŞEY SENİN HAKKINDA OLMAK ZORUNDA?

2- NEDEN HER ŞEY SENİN HAKKINDA OLMAK ZORUNDA?

Bu durumu ne kadar erken kabul ederseniz o kadar iyidir. Aslanlar her zaman her şeyin onlar hakkında olmasını isterler. Sizi umursamadıklarından değil, sadece önce kendilerinin gelmesi gerektiğinden emin olmak için bunu yapıyorlar. 

3- EGONU BİRAZ AZALT!

3- EGONU BİRAZ AZALT!

Aslanlar aşırı derecede kendilerinden emin görünebilirler ancak kırılgan bir egoları vardır. Benzersizlik ve yaratıcılıkları için takdir edilmeyi severler. Bu da onları düzenli olarak övmeniz gerektiği anlamına geliyor. 

4- HER ŞEYİ BİRLİKTE YAPALIM

4- HER ŞEYİ BİRLİKTE YAPALIM

Aslanların kendi alanlarına ihtiyaçları vardır. Bir Aslanı uzun vadede hayatınızda istiyorsanız, kendi alanı olması gerektiğini kabullenmelisiniz. Aslan burcu gibi özgür ve bağımsız kişiler sürekli onlara yapışan insanlara karşı kısa sürede ilgilerini kaybedeceklerdir. 

5- BENİ NEDEN ŞIMARTMIYORSUN?

5- BENİ NEDEN ŞIMARTMIYORSUN?

Bir Aslan burcu size aşıksa elbette sizi şımartacaktır. Ancak mızmız ve kendine acıyan insanlara karşı tahammülleri yoktur. Böyle insanlara nasıl tepki vereceğini bilemeyen Aslan, çabucak kendini o kişiden uzaklaştırır. 

6- KORKAK

6- KORKAK

Bir Aslan burcuna ‘korkak’ demeniz, sonrasında şerrinden korkmanız gerektiği anlamına gelir. Aslanlar için olmayacak bir şey varsa o da ‘kokmak’tır.

7- ARKADAŞLARINA DAHA FAZLA ÖNEM VERİYORSUN

7- ARKADAŞLARINA DAHA FAZLA ÖNEM VERİYORSUN

Tüm burçlar arasında en iyi arkadaşları Aslan burcu edinir. Aslanların sadakat duyguları güçlüdür ve arkadaşlıkları bir aileye dönüşür. Her zaman dostlarının yanında olurlar. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 1 Kasım haftası