Aslan burcunun aşk hayatı rehberi

Aslan burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? Aslan burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı...

14 Eylül 2019, Cumartesi 11:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ASLAN 24 Temmuz - 21 Ağustos

ASLAN 24 Temmuz - 21 Ağustos

Yönetici gezegeni: Güneş


Elementi: Ateş


Rengi: Sarı, turuncu

ASLAN BURCU ERKEĞİ

ASLAN BURCU ERKEĞİ

İLGİSİZLİĞE DAYANAMAZ

Aslan burcu erkeği olarak sıcak, romantik, ateşli bir aşıksınız. Birlikte olduğunuz insanın ayaklarını yerden kesersiniz. İyi bir konuşmacı olduğunuz için güzel aşk sözleri söylemekte üstünüze yoktur. Bulunduğunuz her ortamda sevgi krallığınızı ilan etmeye hazırsınız. Karşı cins her zaman size çekici geliyor. Cinsel açıdan yoğun yaşadığınız duygularınızı denetlemede güçlük çekersiniz. Partnerinizden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlandığınız için en küçük ilgisizlik karşısında tüm dengelerinizi yitirirsiniz. Kova kadını ilginç tarzıyla sizi çekebilir, özelliklerini ilişkinize yansıtırlar. Ateşli Yay burcu kadınıyla yaralanmayı göze alırsanız müthiş bir aşk yaşarsınız. İkizler kadınını gördüğünüz anda beğeneceğinizden şüpheniz olmasın

ASLAN KADINI

ASLAN KADINI

TUTKUYLA SEVER

Aslan kadını olarak aşk sizin yaşam biçiminizdir. Aşık olduğunuz zaman, mutluluktan ışıldayan gözlerinizle, duygularınızı herkesle paylaşmak istersiniz. Zaten kendinizi hemen belli edersiniz. Sevdiğiniz kişi, aradığınız kişi ise tutkuyla bağlanır ve asla ondan ayrılmak istemezsiniz. Alevli kişiliğiniz hiç kimseyle boy ölçüşemez. Gerçek bir sevgi kadınısınız. Egonuz çok güçlü olduğu için yaşamınızda imkansızlık diye bir şey yoktur. Gösterişi ve lüksü çok sever, hediyelere bayılırsınız. Koç erkeğiyle ateşli birliktelik, İkizler burcuyla özendirici, Terazi’yle romantik, Yay’la gerçek bir aşka kavuşursunuz. Kova’yla zıt kutupların çekimi sizi etkiler.

ASLAN-KOÇ: Krallara layık bir ilişki. Koç sizi görünce bayılır. Kendisinden bir şeyler bulduğu özel kişiyle karşı karşıyadır. Doğru kişiyle birlikteysenizaşkınızı asla feda etmeyin.


ASLAN-BOĞA: Adeta iki inatçı keçi. Bu ilişkiden ne beklediğinizi iyi sorgulamanız gerekiyor. Aradığınız aşk mı, dostluk mu? İsterseniz, her ikisi de mükemmel olur. Bizce değer.

ASLAN-İKİZLER: İkizler’i görünce etkilenirsiniz. İkizler de size aşık olur. Zamanla olgunlaşan İkizler’le beraberliğin tadı farklı çıkar. Bu ilişki ömür boyu sürer.


ASLAN-YENGEÇ: Yengeç sizi görür görmez aşık olur. Özellikleriniz onun bağlanması konusunda güçlük çıkarmaz. Ama bu ilişkide hep bir şeyler yanlış gider. Yengeç’in kıskançlıklarına göz yummayı öğrenmelisiniz.

ASLAN-ASLAN: İki Aslan bir araya gelirse her şeyin mükemmel olmaması için neden yoktur. Bazılarına bu ilişki, ilginç bir film gibi gelebilir. Ama kendi içinde korunması gerekir. Bu ilişki biterse gerçekten yazık olur.


ASLAN-BAŞAK: Başak burcuyla kolay anlaşamazsınız. Onun eleştirel yönü sizi rahatsız eder. Ayrıca sizin gibi ihtiraslı ve ateşli değildir. Bu aşk sizi yorar. En iyi daha fazla zaman kaybetmeden unutun gitsin.

ASLAN-TERAZİ: Ömür boyu sürecek, sıra dışı ve size uygun bir aşk. Ortak o kadar çok özelliğiniz var ki. Terazi sizi asla terk etmez, ömür boyu aşkınıza eşlik eder. Dört dörtlük bir ilişki.


ASLAN-AKREP: Akrep’le Aslan’ın bir araya gelmesi ilginçtir. İki güçlü kişiliğin karşılaşması kolay değildir. Bu ilişkide kıskançlık pusuda beklese de onlar bu aşkı yaşarlar.

ASLAN YAY: Yay korkusuzca size yaklaşır. Kaçtıkça siz kovalarsınız. Sonunu düşünmek bile istemiyoruz. Aslında müthiş bir aşk.


ASLAN-OĞLAK: Oğlak’la beraberlik yapacağınız en son iş olmalı. Oğlak’ın yaşam görüşü Aslan’la ters düşer. En iyisi yol yakınken vazgeçmek.

ASLAN-KOVA: Kova ve Aslan birbirini her anlamda çeker. Küçük tartışmaların bile kolay atlatıldığı bu ilişki için olumsuz bir şey söylemek imkansız.


ASLAN-BALIK: Romantik ve duygulu Balık’ı başlangıçta beğenebilirsiniz. O sakin ve ılımlı davranışlarla yaklaşır. Ama günün birinde bu ilişki biter. Tüm iyi niyetinizi bu ilişkiye harcasanız da ayrılığı sadece geciktirirsiniz.

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

BİTEN BİTMİŞTİR

Siz gururu temsil ediyorsunuz. Acınız derin ve gerçektir. Yaşam sevincini kaybetmeyi kendinize yakıştıramaz, biten aşkın geride kaldığına inanırsınız. Geriye bakmak istemezsiniz. Yaşamın devam ettiğini düşünürsünüz. Tarzınızı değiştirir ve dengenizi bulursunuz. Bu düşünce tarzı sizi ayakta tutar. Aşkın kırgınlığını çok kolay atlatırsınız. Ayrılık acısı çekenler için iyi bir örneksiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar