Aslanlar trafikte antilop parçaladı

Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkı'nda iki aslan araçların arasında bir antilopu parçalayarak yedi. An be an fotoğraflanan aslan avı, 2 milyon hektarlık dev parkın H1 yolunda gerçekleşti

12 Temmuz 2015, Pazar 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkı'nda iki aslan araçların arasında bir antilopu parçalayarak yedi. An be an fotoğraflanan aslan avı, 2 milyon hektarlık dev parkın H1 yolunda gerçekleşti.

çok nadir gerçekleşen olayı fotoğraflayan doğa fotoğrafçısı Carrie Dunford adlı İngiliz turist, nadir rastlanan olayı şöyle anlattı:

Bü tür olayların sadece belgesellerde olacağını düşünürdüm. Kalabalık trafikte iki aslanı görünce arabamı durdurdum. Aslan yolun kenarındaki ormanın içindeki antilopu gördü ve saldırdı. Aslanın biri kaçan antilopu arkasından yakaladı, diğeri ise boynundan ısırarak anında hareketsiz hale getirdi. Aslanlar antilopu yarım saatte yediler ve sonra ormana çektiler.

Güney Afrika'nın Mozambik ve Zimbabve sınırında yer alan dünyaca ünlü safari parkı Kruger'de gerçekleşen nadir olay trafiği bir süre aksattı.

İzleyenleri dehşete düşüren olay sosyal medyada bir anda yayıldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2. el araç satışları kredi faizlerinin yükselmesiyle beraber durdu