Aslı Enver ve Önder Öztarhan aşkı belgelendi

uzun süre aşk yaşadığı Murat Boz'la evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver, Önder Öztarhan ile bir süredir aşk yaşıyor. Çift, ilişkilerini sır gibi saklamaya çalışsa da aşk resmen belgelendi...

13 Ocak 2022, Perşembe 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aslı Enver, kalbini iş insanı Önder Öztarhan'a kaptırdı.

Bir aydır birlikte oldukları öğrenilen çiftin, görüntülenmemek için evde buluştukları ve ilişkilerini sır gibi sakladıkları ortaya çıktı.

Aralık ayının son günlerinde oyuncunun aracı, Öztarhan'ın evinin önünde objektifimize takıldı.

Milliyet'in haberine göre; arkadaş ortamında tanışan ikilinin, yakın çevresine çok mutlu olduklarını söylediği konuşuluyor.

Ekim 2021'de Etiler'de yeni aldığı otomobil ile ilk kez görüntülenen Aslı Enver, "Meksika tatiliniz nasıl geçti?" şeklindeki soruya, "Vallahi güzeldi, çok güzeldi" cevabını vermişti.

Uzun yıllardır kullandığı aracını değiştiren oyuncunun, yeni aldığı elektrikli otomobilin fiyatının yaklaşık 1 milyon 900 bin TL olduğu öğrenilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in kızı Merve Terim'le Nişantaşı'nda objektiflere takılan Enver, koronavirüs pandemisi döneminde çalışmayı uygun görmediği için mesleğine ara verdiğini açıklamıştı.

Aslı Enver, "Oyunculuktan sıkılmadım. Sakinlediği için adapte olmaya çalışıyoruz. Bir sinema filmi çektim, montajlanıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Ersoy'un tepki çeken fotoğrafı