Ece Seçkin'den takipçisine ayar (Ünlüler de ayar verir)

Hepimiz en az bir kere bir ünlünün fotoğrafının altına yorum yapmışızdır ve 'aman o kadar yorumun içinde benimkini mi görecek' demişizdir. Ancak öyle olmuyor, ünlüler kendilerine gelen yorumları yakından takip ediyor ve hatta bazılarına cevap bile veriyor

18 Mart 2018, Pazar 09:00 Son Güncelleme: 06 Ekim 2018, Cumartesi 13:12
A A

Son dönemin adından sıkça söz ettiren isimlerinden Ece Seçkin bu kez takipçisine verdiği yanıt ile gündem oldu.

Bir takipçisi Ece Seçkin'in paylaştığı fotoğrafın altına "Boyu kaç? Çok minyon. Sesi, dansı güzel ama o boyla bir star asla olamaz. Küçümsemek için söylemiyorum. Benim düşüncem böyle" notunu düştü.

Ece Seçkin'den takipçisine yanıt gecikmedi:

"Ben bu kısa boyum ve cüceliğimle bile star oldum. İnşallah sen kusursuz fiziğin ve yeteneklerinle benden daha iyi olursun aşkım. Küçümsemediğin için teşekkürler, sayende hayattayım...'

Yahşi Cazibe dizisi ile hayatımıza giren Aslıhan Gürbüz'ü şimdilerde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Aksak karakteri ile izliyoruz. 

Aslıhan Gürbüz ne giyse kendisine yakıştıran bir isim.

Dizide de onu giydiği kıyafetler ve güzelliğiyle boy gösterirken sık sık görüyoruz.

Asıl konumuz ise bir takipçisinin Aslıhan Gürbüz'e mesaj atıp 'Ya bu kilolar ne olacak? Acil çözmen lazım!' şeklinde mesaj atması. 

'ACİL KENDİNE BAŞKA DERTLER BULMAN LAZIM'

'ACİL KENDİNE BAŞKA DERTLER BULMAN LAZIM'

Oyuncu ve göz önünde diye kimseye böyle şeyler söylenemeyeceğini belirterek Aslıhan Gürbüz'ün haklı yanıtını sizlere söylüyoruz:'Tatlım senin bu başka bir kadının bedenini kafaya takman ne olacak? Acil kendine başka dertler bulman lazım!'

Didem Soydan Twitter hesabından 'O esnada ben' notunu düştüğü bir fotoğraf paylaştı. 

Bir takipçisi de Didem Soydan'ın fotoğrafının altına 'O esnada sen rahat süslen diye bu vatanın evlatları canlarını veriyor' yazdı. 

Hal böyle olunca Didem Soydan da cevap gecikmedi. Didem Soydan şu sözlerle takipçisine ayarı verdi:

'SEN, BEN BOŞ BELEŞ TWEET ATARKEN NELER OLUYOR'

'SEN, BEN BOŞ BELEŞ TWEET ATARKEN NELER OLUYOR'

Sen ise Didem Soydan'a tweet atıyorsun mesela. Sen ,ben boş beleş tweet atarken neler oluyor."

Kıyafetlere olan düşkünlüğü ile bilinen şarkıcı Demet Akalın, defile videosu paylaşıp "Hepsi benim olmalı." dedi. 

S.ÇIYORUZA GELİYOR BU MANTIK"

S.ÇIYORUZA GELİYOR BU MANTIK"

Bir takipçisi Demet Akalın'ın bu paylaşımına "Yazık günah ya bu kadar da aç gözlü olunmaz. O gözleri kara toprak doyuracak." deyince şarkıcı yoruma şöyle cevap verdi: "O zaman yemek de yemelim. S.çıyoruza geliyor bu mantık."

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Senem teyze karakterini canlandıran Neslihan Yeldan, takipçisinin yaptığı yoruma içerlendi.

BOTOKS DA YOK DOLGU DA"

BOTOKS DA YOK DOLGU DA"

Neslihan Yeldan'a bir takipçisi, "Şu botoks ile dudakları bıraksa artık teyze uzaylıya benziyor." yazdı.Neslihan Yeldan takipçisine şöyle cevap verdi: "Hanımefendi teyzenin yüzünde botoks da yok dolgu da"

İŞTE O YORUMLAR:

Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile çok konuşulan Metin Hara "Kadınları tavlama diye bir kitap yaz, milyonlar satmazsa adam değilim" yazan takipçisine ayar verdi.

VERDİĞİM MESAJA UYGUN DEĞİL"

VERDİĞİM MESAJA UYGUN DEĞİL"

Takipçisinin bu önerisine kızan Metin Hara, böyle cevap verdi: "Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir güzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum.

Erkekler: Kadınları "tavlanacak" mahluklar olarak görmek yerine kendimizi aşka layık olmaya adamak ilk adım olabilir...Kadınlar: Birbirlerine kadınlıkları üzerinden zorbalık yapmayı bırakabilir. Bu şekilde hep birlikte kadınlara "sahip olmak" yerine toplumsal olarak kadına şiddeti azaltmaya emek verebiliriz. Sevgiler dostum... "

İşte o yorum ve Metin Hara'nın cevabı:

Arabada fotoğrafını paylaşan Demet Şener, bir takipçisinin ''Botoksu orantılı yaptırın. Bir taraf dolgun bir taraf ucube'' yorumuna şu cevabı verdi: ''Ay yeter botoksum yok. Anlayamadınız.''

'KINA YAKARSINIZ'

'KINA YAKARSINIZ'

Pınar Altuğ'un ''Kocam'' diyerek paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi ''Gün gelecek kocanın gözleri genç kadın arayışına girecek'' diye yorum yazdı. Pınar Altuğ'un ise cevabı gecikmedi: ''O zaman hatırlatın kına göndereyim size, yakarsınız.''Pınar Altuğ (43) ve eşi Yağmur Atacan (34) 2008 yılında evlenmişti.

Son günlerde rahatsızlık geçiren annesiyle ilgilenen Deniz Akkaya, Instagram'da bir takipçisinden gelen yoruma çok sinirlendi.

DEFOL SAYFAMDAN"

DEFOL SAYFAMDAN"

 Annesiyle ilgili paylaşım yapan eski manken, "Aman ne önemli. Bizene, siz ünlüler bu sene abartınız bir şeyleri" yorumuna, "Defol sayfamdan" karşılığını verdi.

İNSAN DEĞİL O NET"

İNSAN DEĞİL O NET"

Söz konusu mesajlaşmayı instagram hesabından da paylaşan 40 yaşındaki güzel, "Öyle iğrenç insanları sayfamda görmek istemiyorum. Yazdığı pisliğe bak, annem 10 gündür hastanede yazıyorum ne abarttın yazıyor! Nesiniz siz? İnsan değil o net" ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'dan ayrıldıktan sonra oyuncu Buse Varol ile ilişki yaşayan Alişan, yeni sevgilisini sahneye çıkardı ve düet yaptı.

Buse Varol'un performansı beğeni topladı fakat paylaşılan fotoğrafın altına gelen 'gösteriş' suçlamalarına Alişan dayanamadı ve eleştirenlere sert bir cevap verdi.

ALİŞAN DA SEVGİLİSİ DE İTİCİ"

ALİŞAN DA SEVGİLİSİ DE İTİCİ"

Bir Instagram takipçisi "Bunlar birbirini sevmiyor. Alişan da kız da aşırı itici ve hiçbir aşk göremiyorum aralarında.Tamamen gösterişten ibaret yaşadıkları şey." şeklinde yorum yaptı. Alişan bu yoruma adeta ateş püskürdü.

Alişan takipçisine şöyle ayar verdi:Peki bütün bu yazdıklarına eyvallah da... Eğer aynı dine mensupsak ki taktığın türbandan müslüman olduğun anlaşılıyor! Benim dinimde bir insanı tanımadan, arkasından gıybetini yapmak ya da karalamak günahtır diyor! Benden sana bir abin olarak tavsiye, sesimi veya yaptığım işi eleştir ama benim sevgim ya da özel hayatım hakkında beni tanımadan hüküm verme. Hakkımı yine de helal ediyorum sana.

22 yaşındaki DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, kendisine yapılan çirkin yorumu affetmedi. 

YOLDA GÖRSEN ÜZERİME ATLARSIN"

YOLDA GÖRSEN ÜZERİME ATLARSIN"

Vereceği konserin biletlerinin tükenmesiyle ilgili bir paylaşımda bulunan Kerimcan Durmaz'a bir takipçisi "Seni izlemeye senin gibi toplar gelir." dedi. Kerimcan da "Yolda görsen üzerime atlarsın." diyerek cevap verdi. 

İŞTE O YORUMLAR;

Survivor 2018'in kadrosu netleşti. Adaya gidecek olan isimler birer birer açıklandı. Ünlüler takımında ter dökecek isimlerden biri de Hakan Hatipoğlu oldu.Üçüncü kez adaya gidecek olan Hakan Hatipoğlu, eski bir fotoğrafını 'Survivor 2018... 10 Şubat az kaldı...' notu ile Instagram'da paylaştı.

Bir takipçisi fotoğrafın altına "Gidip geri dönersin" notunu düştü. Bu yoruma çok sinirlenen Hakan Hatipoğlu ise takipçisine "Çok beklersin" yazarak karşılık verdi...

Takipçilerine verdiği yanıtlarla sık sık gündem olan Demet Akalın, geleneği bozmadı ve ilginç diyaloglara bir yenisini daha ekledi.

Demet Akalın, kızı Hira ile yer aldığı 'makyajsız' fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Bir takipçisi ise fotoğrafın altına 'Artık makyajsız çıkma sen, çok çirkinsin' yorumunda bulundu.Demet Akalın'dan ise yanıt gecikmedi: Allah herkese çirkin şansı versin, amin...

Oyuncu Deniz Çakır saçlarına Afrika örgüsü yaptırdı, fotoğrafını da Instagram sayfasında paylaştı.

Bir takipçisi Deniz Çakır'ın paylaşımına 'Kızın ölmüş. Allah rahmet eylesin. Sen burada saçını, elbiseni gösteriyorsun. Hiç yakıştıramadım Deniz Abla' diyerek tepki gösterdi.Deniz Çakır'dan ise yanıt gecikmedi: "Bir doktora mı görünseniz?'

Motor tutkusuyla bilinen oyuncu Tamer Karadağlı, motosikleti önünde çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Paylaşıma gelen küfürlü yoruma ise Tamer Karadağlı'nın yanıtı çok sert oldu.

SENİN DİLİNİ ENSENDEN SÖKÜP ALIRIM"

SENİN DİLİNİ ENSENDEN SÖKÜP ALIRIM"

Küfür kısaltmalı yoruma Tamer Karadağlı'nın cevabı çok sert oldu. Tamer Karadağlı, genç takipçisine "Senin o küfreden dilini ensenden söküp alırım! Sen mi bana akıl vereceksin" yanıtını verdi.

Oyuncunun takipçileri, paylaşıma övgü dolu yorumlar yazarken, bir takipçisinin yorumu Taşfırın'ı çileden çıkardı.

A... Bİ AKILLANMADIN"

A... Bİ AKILLANMADIN"

Genç takipçilerinden biri, Tamer Karadağlı'ya 2014 yılında geçirdiği motor kazasını hatırlatıp, "A... bi akıllanmadın. Daha geçen yıllarda motordan düştün." yorumunu yaptı.

Eşi Selim Sarı ve oğlu Aslan ile fotoğrafını paylaşan Didem Uzel'e bir takipçisi "Bu yakışıklının yanında ablası gibi durmuşsun" diye yazdı.

Didem Uzel o takipçisine şu yanıtı verdi: "Benimle aynı yaştasınız ama benden 10 yaş büyük duruyorsunuz."(Didem Uzel 46, eşi 40 yaşında.)

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, bir takipçisinin Alişan'la ilgili yaptığı yoruma sert cevap verdi

Eda Erol, şarkıcı Alişan ile nişanlanmış, düğüne 2 ay kala ise sürpriz bir kararla ayrılmıştı. Ayrılığın ardından işlerine ağırlık veren ve magazin basınının ilgi odağı haline gelen Eda Erol, bakım için klinikte 'Kışa hazırlık' notuyla paylaşım yaptı.

'BİRAZ AKLINIZ OLSA...'

'BİRAZ AKLINIZ OLSA...'

Yaptığı paylaşımın altına bir takipçisinin 'Sen de Alişan sayesinde tanındın. Kimse tanımıyordu seni meşhur oldun' yazması üzerine Eda Erol ''Biraz aklınız olsa 11 yıldır ablamı kullanmadığımı asla böyle şeylerde gözüm olmadığımı anlardınız!'' dedi.

Yaklaşık 2 ay önce iş adamı Murat Karabova ile aşk yaşamaya başlayan Seda Sayan'ın mutluluğu kısa sürmüş, ikili kısa sürede ayrılmıştı.

Eski sevgililer Ebru Gündeş'in konserinde bir araya gelince ikilinin barıştığı iddia edilmişti.

Seda Sayan'ın bir takipçisi bu iddialara istinaden "Sevgilin bir mekanda hatunlarla eğleniyordu, haberin olsun." yazdı.

BİR İLİŞKİ OLSA GİDEBİLİR MİYDİ?"

BİR İLİŞKİ OLSA GİDEBİLİR MİYDİ?"

Seda Sayan bu sözlere, "Sevgili olmadığımız için eğleniyordur. Bir ilişki yaşanıyor olsaydı gidebilir miydi sence?" diyerek karşılık verdi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.