Aslışah Alkoçlar'ın eski sevgilisi Kasım Garipoğlu ile yakınlaşan Özge Ulusoy harekete geçti!

Manken Özge Ulusoy ile işadamı Hayyam Garipoğlu'nun oğlu Kasım Garipoğlu'nun yakınlaştığı, hatta çevrelerine ''Birbirimizi tanıma aşamasındayız'' dedikleri dün POSTA'da yer almıştı

12 Kasım 2017, Pazar 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Müge DAĞISTANLI / POSTA

Müge DAĞISTANLI / POSTA

6 yıl aşk yaşadığı eski sevgilisi Hacı Sabancı ve ailesi hakkında WhatsApp yazışmaları ortaya çıkan, bu yüzden zor günler geçiren Özge Ulusoy, Instagram’da bu yakınlaşmayı yalanladı!

Oysaki Özge Ulusoy ile Kasım Garipoğlu 21 Ekim Cumartesi gecesi Harbiye’deki Klein adlı gece kulübünde Pazar sabahının ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Kulüpten önce Kasım Garipoğlu ayrıldı. Daha sonra ‘KG’ plakalı şoförlü cipini Özge Ulusoy’u alsın diye kulübe gönderdi.

Klein’ı 05.00’te arka kapıdan terk eden Özge Ulusoy, Kasım Garipoğlu’nun aracına bindi.

Özge Ulusoy bu haberin yayınlanmasının ardından harekete geçti.

İddiaya göre; Kasım Garipoğlu’nun 3 ay önce ayrıldığı Aslışah Alkoçlar’ı telefonla aradı.

Daha önceden tanıştığı Aslışah Alkoçlar’a “Kasım ile aramızda hiçbir şey yok” demek istedi.

Anne-babası Gülşah ve Ender Alkoçlar ile Yunanistan tatiline çıkan Aslışah Alkoçlar konuyla ilgili telefonlara cevap vermiyor. (Kasım Garipoğlu ile Aslışah Alkoçlar geçen yaz aşk yaşamıştı.)

Arzu-Ömer Sabancı'nın oğulları Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy'un ilişkisi 7 ay önce bitmişti. Hacı Sabancı geçen hafta yaptığı açıklamayla gündeme damga vurmuştu:

''Birlikte Londra'ya tatile gitmiştik. Özge otelde bir ara uykuya daldı. Hiç yapmam ama cep telefonuna baktım. Ailem hakkında yalan, hakaret, küfür dolu mesajları gördüm. Şok oldum! Özge inkar edemedi. Anında ayrıldım. Meğer beni hiç sevmemiş, nefret etmiş. Ben onun için projeymişim.''

Muhabirlerin ''Eski sevgiliniz Hacı Sabancı'nın iddiası için ne diyeceksiniz?'' sorusu karşısında Özge Ulusoy ''Benim için tabii ki üzücü. İkincisi biz çok uzun süren bir ilişki yaşadık. İlişkimiz boyuncada birçok şey yazıldı, çizildi. Ben ilişkimiz boyunca konuşmadım. Aradan yedi ay geçti, bugün de bu konuyla ilgili hiçbir şey konuşmayacağım'' demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melanie Sykes aşk uğruna nezle oldu