Atakan Arslan: Babam maddi yardımda bulunmadığım için beni tehdit ediyor

Survivor 2016'da şampiyon olarak adını geniş kitlelere duyuran Avatar lakaplı milli kick boksçu Atakan Arslan babası Mehmet Arslan'ın kendisine tehditte bulunduğu iddiasıyla savcılığa başvurdu. Atakan Arslan, "Şöhret oldum, baba olduğunu hatırladı" ifadelerini kullandı.

23 Aralık 2019, Pazartesi 13:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Avatar lakaplı milli kick boksçu Atakan Arslan, öz babası Mehmet Arslan'ın kendisine hakaret ve tehditte bulunduğu iddiasıyla şikayetçi oldu.


Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; Atakan Arslan, babasının yıllarca kendisiyle görüşmediğini, babalık görevini yerine getirmediğini ifade etti.

'Ben tanınan biri olunca birden baba olduğunu hatırladı'

'Ben tanınan biri olunca birden baba olduğunu hatırladı'

Survivor 2016 şampiyonu Atakan Arslan şu ifadeleri kullandı:


"Ben tanınan biri olunca birden baba olduğunu hatırladı. Ona kusursuz davranıyorum ama o, maddi yardımda bulunmadığım için beni tehdit ediyor"


Öte yandan 2017 yılında Serap Korkmaz Arslan ile evlenen Çağan Atakan Arslan, baba olduktan sonra hayatında çok şeyin değiştiğini ifade ederek, "Biraz zormuş açıkçası. Hep derler ya 'baba olunca anlarsınız’ doğduktan sonra anladım.

 'Çocuğun sevgisi başka'

'Çocuğun sevgisi başka'

Tarif edilemez bir duygu. Başka hiçbir şeyi böyle sevemezsiniz. Eşimi de çok seviyorum, ama çocuğun sevgisi başka" diye konuşmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian'ın kalçaları reklamlarda kullanılacak