Atatürk Parkı, Atatürk'ün adına yakışacak

Atatürk Parkı, Atatürk'ün adına yakışacak

Atatürk Parkı, Atatürk'ün adına yakışacak

05 Nisan 2021, Pazartesi 19:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

KEMER, (DHA)- KEMER'in en önemli çekim merkezleri arasında yer alacak olan Atatürk Parkı projesinde sona gelindi. Çalışmaların büyük oranda tamamlandığı ve ince işçiliklerin kaldığı parkın hizmete sunulması için gün sayılıyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün adına yakışan bir projeye imza atan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'e yeni bir renk katmaya hazırlanıyor. Park içerisinde yapımı devam eden ters ev ise parkın yerli ve yabancı misafirler için çekim merkezi haline geleceği tahmin ediliyor. Çalışmalar kapsamında park içerisinde pergoleler, kafe, ters ev, yürüyüş yolları, dinlenme ve kitap okuma alanları, sosyal donatılar, yeşil alanlar, fotoğraf çekim yerleri, aydınlatmalar yer alacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, "Atatürk Parkı'ndaki projemizde artık sona geldik. Çalışmalarımızda ince işçilikler kaldı. Turizm sezonuna yetiştireceğiz ve vatandaşlarımız ile misafirlerimizin hizmetine sunacağız. Kemer halkı hizmete doyacak. Biz hizmet yapmaya devam edeceğiz. Halkımız bizi izlemeye devam etsin" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kemer pazarlarında HES kodu uygulaması